Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

22 sierpień

Eryk Filipczyk podpisał profesjonalny kontrakt

Eryk Filipczyk podpisał profesjonalny kontrakt

Wychowanek Olimpii, Eryk Filipczyk, urodzony 18.03.2000, podpisał profesjonalny kontrakt z ZKS Olimpia Elbląg.

Eryk gra na pozycji defensywnego pomocnika. W poprzednim sezonie z powodzeniem występował w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych. 
 - Uważam, że razem z całym zespołem zaprezentowaliśmy się naprawdę solidnie w MLJM. Rozegraliśmy kilka niezłych spotkań z teoretycznie silniejszymi rywalami. Bardzo dobrze wspominam wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok, zremisowany 0:0. Dobrze mi się grało w tym spotkaniu i przy odrobinie szczęścia moglismy pokusić się o zwycięstwo. - mówi Eryk Filipczyk. - Uważam, że w drużynie jest potencjał, a ja osobiście będzie jeszcze ciężej pracował na treningach, aby podnosić piłkarskie umiejętności.

Eryk podpisał kontrakt na trzy lata. Jego pierwszym trenerem był Adam Albertowicz, a obecnie trenuje pod okiem Włodzimierza Obrębskiego.