Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

10 czerwiec

Na podbój Lublina! Piłkarze Olimpii pojechali walczyć o II ligę

Na podbój Lublina! Piłkarze Olimpii pojechali walczyć o II ligę

Już w sobotę, 11 czerwca, obejrzymy pełen emocji mecz barażowy o awans do II ligi piłki nożnej. Zmierzą się zespoły drużyn Motor Lublin oraz ZKS Olimpia Elbląg. TVP 3 zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków sportu na transmisję na żywo. Relacja ze stadionu Areny Lublin rozpocznie się na antenie ogólnopolskiej o godz. 15:00.

Mecz pomiędzy dwoma znanymi i popularnymi drużynami piłkarskimi z pewnością dostarczy widzom wielu sportowych emocji i wrażeń. Obie drużyny mogą poszczycić się rzeszą wiernych fanów, a transmisja na żywo umożliwi szerszej publiczności uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Piłkarze Olimpii Elbląg rozpoczynają w sobotę decydującą batalię o II ligę. Żeby zapewnić sobie awans muszą w dwumeczu okazać się lepsi od Motoru Lublin, który wygrał rozgrywki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w sobotę (11.06) w Lublinie o godz. 15 (transmisja w TVP 3). Żółto-biało-niebiescy wyruszyli do Lublina w piątek w południe. Wcześniej odbyli ostatni trening na stadionie przy ul. Agrykola. Humory zawodnikom dopisywały. Trener elblążan Adam Boros wie już, jakim składem rozpocznie sobotnie spotkanie, chociaż przyznaje, że przy ustalaniu podstawowego składu miał prawdziwy ból głowy. Co jeszcze nam powiedział? Zapraszamy do materiału filmowego.

Materiał video