Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

30 lipiec

Prezentacja Olimpii Elbląg

Prezentacja Olimpii Elbląg

Inauguracja sezonu III ligi zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy mecz już 8 sierpnia na Agrykola 8. Jak zagra Olimpia, kto wzmocnił zespół, kto wygra rywalizację o grę w bramce i wreszcie jaka jest atmosfera w zespole? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy już w najbliższy poniedziałek. 

Właśnie wtedy (3 sierpnia o godzinie 18:00) w Tawernie Tortuga odbędzie się prezentacja Olimpii Elbląg. Na scenie zaprezentują się wszyscy zawodnicy, który w sezonie 2015/2016 będą bronić żółto-biało-niebieskich barw.

ZKS Olimpia razem z Kompanią Piwowarską S.A. przygotowali dla kibiców i sympatyków OE gratisy w postaci „Posiłku kibica” oraz napoju kojarzonego ze sponsorem. Organizatorzy zadbali także o promocja cenowe dla kibiców Olimpii Elbląg.

Początek o 18:00. Spotkajmy się razem i pokażmy drużynie, że w nowym sezonie mogą liczyć na doping i wsparcie!