Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

3 lipiec

Grali najmłodsi z okazji 70-lecia Olimpii Elbląg

Grali najmłodsi z okazji 70-lecia Olimpii Elbląg

28 czerwca na kompleksie boisk przy ul. Skrzydlatej 1A odbył się turniej piłki nożnej Olimpia Cup dla dzieci urodzonych w roku 2008 i młodszych. Turniej zorganizowali rodzice dzieci rocznika 2008 ZKS Olimpia Elbląg wraz z trenerem drużyny z okazji 70-lecia Klubu.

W turnieju udział wzięło 10 zespołów: AP Piekarczyk Elbląg (2 zespoły), Elbląska Szkółka Piłkarska, Pogoń Lębork, Polonia Pasłęk (2 zespoły),Sopocka Akademia Piłkarska, Zatoka Braniewo oraz 2 zespoły reprezentujące ZKS Olimpię Elbląg. Turniej rozpoczął się o godzinie 9.00, przez blisko 6 godzin drużyny rywalizowały ze sobą na 2 boiskach, rozgrywając mecze systemem „każdy z każdym”.

W turnieju nie przewidziano miejsc, liczyła się dobra zabawa, a każdy uczestnik był zwycięzcą. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a każdy zawodnik otrzymał medal za udział w turnieju. Dodatkowo organizatorzy postanowili wśród uczestników rozlosować nagrody indywidualne.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju, prezesowi ZKS Olimpia Elbląg za wsparcie i pomoc w organizacji turnieju, MOSiR Elbląg za udostępnienie obiektu, wszystkim rodzicom i trenerom zaangażowanym w organizację turnieju, sklepowi Campingland za nagrody rzeczowe dla uczestników, trenerom wszystkich drużyn, a przede wszystkim zawodnikom, którzy dzielnie reprezentowali swoje drużyny i zostawili serce na boisku.