Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

18 listopad

Uzbieraliśmy 878 zł dla rodziny Oskara Junika

Uzbieraliśmy 878 zł dla rodziny Oskara Junika

Miło nam poinformować, że podczas meczu Olimpii Elbląg - Concordia Elbląg udało się uzyskać ze sprzedaży dla Oskara i jego rodziny 878 zł.

Zarząd Klubu postanowił pomóc rodzinie młodego zawodnika Olimpii Elbląg.  Oskar Junik to jeden z wyróżniających się zawodników Olimpii Elbląg z rocznika 2002. W sobotę spłonął niemal doszczętnie rodzinny dom naszego młodego piłkarza, jego rodziców i siostry. Tragedia miała miejsce w Jegłowniku – rodzina została bez dachu nad głową i praktycznie rozpoczyna życie od zera.

Staramy się pomóc i bardzo prosimy kibiców o włączenie się do akcji. Urząd Gminy w Gronowie Elbląskim uruchomił konto na które można wpłacać pieniądze. Jak mówi przysłowie „Przyjaciół poznaje się w biedzie”. Pokażmy naszemu młodemu piłkarzowi, że Olimpia to więcej niż Klub – to rodzina, która jest ze sobą na dobre i na złe.

Dane do przelewu:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gronowie Elbląskim

ul. Łączności 3

82-335 Gronowo Elbląskie

 

Nr konta: 58 8300 0009 0091 2723 2000 0050

Tytuł przelewu: Pomoc dla ofiar pożaru