Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

13 listopad

Oskar – jesteśmy z Tobą !

Oskar – jesteśmy z Tobą !

W weekend dotarła do nas smutna wiadomość o tragedii, która dotknęła jednego z młodych zawodników Olimpii i jego rodzinę.

Oskar Junik to jeden z wyróżniających się zawodników Olimpii Elbląg z rocznika 2002. W sobotę spłonął niemal doszczętnie rodzinny dom naszego młodego piłkarza, jego rodziców i siostry. Tragedia miała miejsce w Jegłowniku – rodzina została bez dachu nad głową i praktycznie rozpoczyna życie od zera.

Staramy się pomóc i bardzo prosimy kibiców o włączenie się do akcji. Urząd Gminy w Gronowie Elbląskim uruchomił konto na które można wpłacać pieniądze. Jak mówi przysłowie „Przyjaciół poznaje się w biedzie”. Pokażmy naszemu młodemu piłkarzowi, że Olimpia to więcej niż Klub – to rodzina, która jest ze sobą na dobre i na złe.

Dane do przelewu:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gronowie Elbląskim

ul. Łączności 3

82-335 Gronowo Elbląskie

 

Nr konta: 58 8300 0009 0091 2723 2000 0050

Tytuł przelewu: Pomoc dla ofiar pożaru