Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

9 październik

Olimpia zgasi Płomień ?

Olimpia zgasi Płomień ?

W piątek 10 października Olimpia Elbląg podejmie na własnym stadionie czwartą drużynę tabeli Płomień Ełk.

Ełczanie w poprzedniej kolejce ulegli 0:1 w Nowym Mieście Lubawskim z tamtejszą Drwęcą, więc do Elbląga przyjadą powalczyć o punkty, aby nie stracić kontaktu z czołową trójką. Do wspomnianej Drwęcy tracą 4 punkty, natomiast do liderujących w tabeli dwóch Olimpii, z Elbląga i Zambrowa strata punktowa wynosi już 7 punktów.

Obrońcy Olimpii powinni zwrócić baczną uwagę na bramkostrzelnego napastnika gości Kamila Jackiewicza, który w obecnych rozgrywkach zdobył już 10 bramek i zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców. Warto nadmienić, iż Jackiewicz to były piłkarz Olimpii, który grał w naszym klubie w sezonie 2010/2011. W klasyfikacji strzelców przewodzi Paweł Piceluk z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie z 12 bramkami, jedną bramkę mniej strzelił Kamil Zapolnik (Olimpia Zambrów).

Mimo wysokiej czwartej pozycji Płomiennych to Olimpia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów zważywszy na to, że Olimpia Zambrów, która wyprzedza elblążan w tabeli lepszym stosunkiem bramek, zagra z 10. w tabeli Warmią Grajewo i powinna to spotkanie wygrać.

Zapraszamy na Stadion Miejski przy Agrykola 8. Początek spotkania o godz. 16.00.

12. kolejka III ligi, grupa podlasko-warmińsko-mazurska:

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

ŁKS 1926 Łomża

12 października, 14:00

Jagiellonia II Białystok

-

Start Działdowo

12 października, 13:00

KS Wasilków

-

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

11 października, 14:00

Rominta Gołdap

-

Huragan Morąg

11 października, 15:00

Puszcza Hajnówka

-

MKS Korsze

11 października, 13:00

Olimpia Olsztynek

-

Sokół Ostróda

11 października, 15:00

Olimpia Zambrów

-

Warmia Grajewo

11 października, 14:00

Concordia Elbląg

-

Znicz Biała Piska

11 października, 14:00

Olimpia Elbląg

-

Płomień Ełk

10 października, 16:00