Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

17 lipiec

Inauguracja ligi z Concordią Elbląg

Inauguracja ligi z Concordią Elbląg

Poznaliśmy terminarz rozgrywek III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej 2014/2015. W pierwszej kolejce Olimpia zmierzy się z Concordią. Start rozgrywek 9/10 sierpnia. Sprawdź harmonogram.

 

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia 
     
     KS Wasilków - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Rominta Gołdap - Płomień Ełk 
     Puszcza Hajnówka - Jagiellonia II Białystok 
     Olimpia Olsztynek - ŁKS 1926 Łomża 
     Olimpia Zambrów - Start Działdowo 
     Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg 
     Znicz Biała Piska - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Warmia Grajewo - Huragan Morąg 
     Sokół Ostróda - MKS Korsze 
     
     Kolejka 2 - 16-17 sierpnia 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - MKS Korsze 
     Huragan Morąg - Sokół Ostróda 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Warmia Grajewo 
     Olimpia Elbląg - Znicz Biała Piska 
     Start Działdowo - Concordia Elbląg 
     ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów 
     Jagiellonia II Białystok - Olimpia Olsztynek 
     Płomień Ełk - Puszcza Hajnówka 
     KS Wasilków - Rominta Gołdap 
     
     Kolejka 3 - 23-24 sierpnia 

     
     Rominta Gołdap - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Puszcza Hajnówka - KS Wasilków 
     Olimpia Olsztynek - Płomień Ełk 
     Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok 
     Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 
     Znicz Biała Piska - Start Działdowo 
     Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg 
     Sokół Ostróda - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     MKS Korsze - Huragan Morąg 
     
     Kolejka 4 - 27 sierpnia 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Huragan Morąg 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Korsze 
     Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda 
     Start Działdowo - Warmia Grajewo 
     ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska 
     Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg 
     Płomień Ełk - Olimpia Zambrów 
     KS Wasilków - Olimpia Olsztynek 
     Rominta Gołdap - Puszcza Hajnówka 
     
     Kolejka 5 - 30-31 sierpnia 

     
     Puszcza Hajnówka - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap 
     Olimpia Zambrów - KS Wasilków 
     Concordia Elbląg - Płomień Ełk 
     Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok 
     Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża 
     Sokół Ostróda - Start Działdowo 
     MKS Korsze - Olimpia Elbląg 
     Huragan Morąg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     
     Kolejka 6 - 6-7 września

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Olimpia Elbląg - Huragan Morąg 
     Start Działdowo - MKS Korsze 
     ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda 
     Jagiellonia II Białystok - Warmia Grajewo 
     Płomień Ełk - Znicz Biała Piska 
     KS Wasilków - Concordia Elbląg 
     Rominta Gołdap - Olimpia Zambrów 
     Puszcza Hajnówka - Olimpia Olsztynek 
     
     Kolejka 7 - 10 września 

     
     Olimpia Olsztynek - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Olimpia Zambrów - Puszcza Hajnówka 
     Concordia Elbląg - Rominta Gołdap 
     Znicz Biała Piska - KS Wasilków 
     Warmia Grajewo - Płomień Ełk 
     Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok 
     MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża 
     Huragan Morąg - Start Działdowo 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg 
     
     Kolejka 8 - 13-14 września 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Elbląg 
     Start Działdowo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg 
     Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze 
     Płomień Ełk - Sokół Ostróda 
     KS Wasilków - Warmia Grajewo 
     Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska 
     Puszcza Hajnówka - Concordia Elbląg 
     Olimpia Olsztynek - Olimpia Zambrów 
     
     Kolejka 9 - 20-21 września 

     
     Olimpia Zambrów - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Concordia Elbląg - Olimpia Olsztynek 
     Znicz Biała Piska - Puszcza Hajnówka 
     Warmia Grajewo - Rominta Gołdap 
     Sokół Ostróda - KS Wasilków 
     MKS Korsze - Płomień Ełk 
     Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża 
     Olimpia Elbląg - Start Działdowo 
     
     Kolejka 10 - 27-28 września
 
     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Start Działdowo 
     ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Elbląg 
     Jagiellonia II Białystok - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Płomień Ełk - Huragan Morąg 
     KS Wasilków - MKS Korsze 
     Rominta Gołdap - Sokół Ostróda 
     Puszcza Hajnówka - Warmia Grajewo 
     Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska 
     Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg 
     
     Kolejka 11 - 4-5 października 

     
     Concordia Elbląg - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 
     Warmia Grajewo - Olimpia Olsztynek 
     Sokół Ostróda - Puszcza Hajnówka 
     MKS Korsze - Rominta Gołdap 
     Huragan Morąg - KS Wasilków 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Płomień Ełk 
     Olimpia Elbląg - Jagiellonia II Białystok 
     Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża 
     
     Kolejka 12 - 11-12 października 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS 1926 Łomża 
     Jagiellonia II Białystok - Start Działdowo 
     Płomień Ełk - Olimpia Elbląg 
     KS Wasilków - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Rominta Gołdap - Huragan Morąg 
     Puszcza Hajnówka - MKS Korsze 
     Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda 
     Olimpia Zambrów - Warmia Grajewo 
     Concordia Elbląg - Znicz Biała Piska 
     
     Kolejka 13 - 18-19 października
 
     
     Znicz Biała Piska - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Warmia Grajewo - Concordia Elbląg 
     Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów 
     MKS Korsze - Olimpia Olsztynek 
     Huragan Morąg - Puszcza Hajnówka 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Rominta Gołdap 
     Olimpia Elbląg - KS Wasilków 
     Start Działdowo - Płomień Ełk 
     ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok 
     
     Kolejka 14 - 25-26 października 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Jagiellonia II Białystok 
     Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża 
     KS Wasilków - Start Działdowo 
     Rominta Gołdap - Olimpia Elbląg 
     Puszcza Hajnówka - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Olimpia Olsztynek - Huragan Morąg 
     Olimpia Zambrów - MKS Korsze 
     Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 
     Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo 
     
     Kolejka 15 - 2 listopada 

     
     Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska 
     MKS Korsze - Concordia Elbląg 
     Huragan Morąg - Olimpia Zambrów 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek 
     Olimpia Elbląg - Puszcza Hajnówka 
     Start Działdowo - Rominta Gołdap 
     ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków 
     Jagiellonia II Białystok - Płomień Ełk 
     
     Kolejka 16 - 8-9 listopada
 
     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Płomień Ełk 
     KS Wasilków - Jagiellonia II Białystok 
     Rominta Gołdap - ŁKS 1926 Łomża 
     Puszcza Hajnówka - Start Działdowo 
     Olimpia Olsztynek - Olimpia Elbląg 
     Olimpia Zambrów - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Concordia Elbląg - Huragan Morąg 
     Znicz Biała Piska - MKS Korsze 
     Warmia Grajewo - Sokół Ostróda 
     
     Kolejka 17 - 11 listopada 

     
     Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     MKS Korsze - Warmia Grajewo 
     Huragan Morąg - Znicz Biała Piska 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg 
     Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 
     Start Działdowo - Olimpia Olsztynek 
     ŁKS 1926 Łomża - Puszcza Hajnówka 
     Jagiellonia II Białystok - Rominta Gołdap 
     Płomień Ełk - KS Wasilków 
     
     Kolejka 18 - 15-16 listopada 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków 
     Płomień Ełk - Rominta Gołdap 
     Jagiellonia II Białystok - Puszcza Hajnówka 
     ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Olsztynek 
     Start Działdowo - Olimpia Zambrów 
     Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Biała Piska 
     Huragan Morąg - Warmia Grajewo 
     MKS Korsze - Sokół Ostróda 
     
     Kolejka 19 - 22-23 listopada 

     
     MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Sokół Ostróda - Huragan Morąg 
     Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Znicz Biała Piska - Olimpia Elbląg 
     Concordia Elbląg - Start Działdowo 
     Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża 
     Olimpia Olsztynek - Jagiellonia II Białystok 
     Puszcza Hajnówka - Płomień Ełk 
     Rominta Gołdap - KS Wasilków 
     
     Kolejka 20 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Rominta Gołdap 
     KS Wasilków - Puszcza Hajnówka 
     Płomień Ełk - Olimpia Olsztynek 
     Jagiellonia II Białystok - Olimpia Zambrów 
     ŁKS 1926 Łomża - Concordia Elbląg 
     Start Działdowo - Znicz Biała Piska 
     Olimpia Elbląg - Warmia Grajewo 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda 
     Huragan Morąg - MKS Korsze 
     
     Kolejka 21 

     
     Huragan Morąg - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     MKS Korsze - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 
     Warmia Grajewo - Start Działdowo 
     Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża 
     Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok 
     Olimpia Zambrów - Płomień Ełk 
     Olimpia Olsztynek - KS Wasilków 
     Puszcza Hajnówka - Rominta Gołdap 
     
     Kolejka 22 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Puszcza Hajnówka 
     Rominta Gołdap - Olimpia Olsztynek 
     KS Wasilków - Olimpia Zambrów 
     Płomień Ełk - Concordia Elbląg 
     Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska 
      ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo 
     Start Działdowo - Sokół Ostróda 
     Olimpia Elbląg - MKS Korsze 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg 
     
     Kolejka 23 

     
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Huragan Morąg - Olimpia Elbląg 
     MKS Korsze - Start Działdowo 
     Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 
     Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok 
     Znicz Biała Piska - Płomień Ełk 
     Concordia Elbląg - KS Wasilków 
     Olimpia Zambrów - Rominta Gołdap 
     Olimpia Olsztynek - Puszcza Hajnówka 
     
     Kolejka 24 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Olsztynek 
     Puszcza Hajnówka - Olimpia Zambrów 
     Rominta Gołdap - Concordia Elbląg 
     KS Wasilków - Znicz Biała Piska 
     Płomień Ełk - Warmia Grajewo 
     Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda 
     ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze 
     Start Działdowo - Huragan Morąg 
     Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     
     Kolejka 25
 
     
     Olimpia Elbląg - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Start Działdowo 
     Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 
     MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok 
     Sokół Ostróda - Płomień Ełk 
     Warmia Grajewo - KS Wasilków 
     Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap 
     Concordia Elbląg - Puszcza Hajnówka 
     Olimpia Zambrów - Olimpia Olsztynek 
     
     Kolejka 26 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Zambrów 
     Olimpia Olsztynek - Concordia Elbląg 
     Puszcza Hajnówka - Znicz Biała Piska 
     Rominta Gołdap - Warmia Grajewo 
     KS Wasilków - Sokół Ostróda 
     Płomień Ełk - MKS Korsze 
     Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg 
     ŁKS 1926 Łomża - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Start Działdowo - Olimpia Elbląg 
     
     Kolejka 27 

     
     Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Olimpia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Jagiellonia II Białystok 
     Huragan Morąg - Płomień Ełk 
     MKS Korsze - KS Wasilków 
     Sokół Ostróda - Rominta Gołdap 
     Warmia Grajewo - Puszcza Hajnówka 
     Znicz Biała Piska - Olimpia Olsztynek 
     Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 
     
     Kolejka 28 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Concordia Elbląg 
     Olimpia Zambrów - Znicz Biała Piska 
     Olimpia Olsztynek - Warmia Grajewo 
     Puszcza Hajnówka - Sokół Ostróda 
     Rominta Gołdap - MKS Korsze 
     KS Wasilków - Huragan Morąg 
     Płomień Ełk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Jagiellonia II Białystok - Olimpia Elbląg 
     ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo 
     
     Kolejka 29 

     
     ŁKS 1926 Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok 
     Olimpia Elbląg - Płomień Ełk 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - KS Wasilków 
     Huragan Morąg - Rominta Gołdap 
     MKS Korsze - Puszcza Hajnówka 
     Sokół Ostróda - Olimpia Olsztynek 
     Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów 
     Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg 
     
     Kolejka 30 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Znicz Biała Piska 
     Concordia Elbląg - Warmia Grajewo 
     Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda 
     Olimpia Olsztynek - MKS Korsze 
     Puszcza Hajnówka - Huragan Morąg 
     Rominta Gołdap - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     KS Wasilków - Olimpia Elbląg 
     Płomień Ełk - Start Działdowo 
     Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża 
     
     Kolejka 31 

     
     Jagiellonia II Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     ŁKS 1926 Łomża - Płomień Ełk 
     Start Działdowo - KS Wasilków 
     Olimpia Elbląg - Rominta Gołdap 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Puszcza Hajnówka 
     Huragan Morąg - Olimpia Olsztynek 
     MKS Korsze - Olimpia Zambrów 
     Sokół Ostróda - Concordia Elbląg 
     Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska 
     
     Kolejka 32 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo 
     Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda 
     Concordia Elbląg - MKS Korsze 
     Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 
     Olimpia Olsztynek - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Puszcza Hajnówka - Olimpia Elbląg 
     Rominta Gołdap - Start Działdowo 
     KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża 
     Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok 
     
     Kolejka 33 

     
     Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka 
     Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków 
     ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap 
     Start Działdowo - Puszcza Hajnówka 
     Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek 
     Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów 
     Huragan Morąg - Concordia Elbląg 
     MKS Korsze - Znicz Biała Piska 
     Sokół Ostróda - Warmia Grajewo 
     
     Kolejka 34 

     
     Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda 
     Warmia Grajewo - MKS Korsze 
     Znicz Biała Piska - Huragan Morąg 
     Concordia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
     Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg 
     Olimpia Olsztynek - Start Działdowo 
     Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża 
     Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok 
     KS Wasilków - Płomień Ełk