Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

8 maj

OLIMPIA LEPSZA OD CONCORDII

OLIMPIA LEPSZA OD CONCORDII

W ubiegłą sobotę (04.05.2019) na boisku przy ul. Skrzydlatej odbył się pierwszy mecz rundy rewanżowej w Ekstraklasie Młodzika pomiędzy Concordią, a Olimpią.


ProTrainUp Ekstraklasa D1 Młodzik Grupa 2


MMKS Concordia Elbląg – ZKS Olimpia Elbląg 2:4 (1:3)

Bramki dla Olimpii:
Piróg x3
Pietrusiński

Skład: Grzywacz, Łoś, Winiarczyk, Prystupa, Tomankiewicz, Duda, Roszak, Aniśkowicz, Piróg

Grali z ławki: Pawłowski, Zdrojewski, Pietrusiński, Zabłocki, Brzeski

 

Komentarz trenera Sebastiana Cierlickiego:

„Mecz pod naszą kontrolą, ale też z kilkoma błędami w grze obronnej co 2 razy wykorzystał zespół Concordii. Do przerwy duża przewaga moich zawodników, kilka zmarnowanych szans pod bramką przeciwnika co miało odzwierciedlenie w wyniku spotkania. Druga część meczu już trochę słabsza w naszym wykonaniu, akcje ofensywne straciły na szybkości i precyzji, było widać, że wtorkowe spotkanie w Lubawie kosztowało chłopców wiele wysiłku, ale to nie powinno tłumaczyć naszej słabszej postawy w drugiej połowie spotkania”.


Najbliższy mecz ligowy odbędzie się w niedziele (12.05) o godzinie 12:00 na boisku przy ul. Skrzydlatej, a do Elbląga przyjedzie zespół SMP Żuri Olsztyn.