Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

9 marzec

KOLEJNY UDANY TURNIEJ ROCZNIKA 2010

KOLEJNY UDANY TURNIEJ ROCZNIKA 2010

W sobotę 09.03.2019r rocznik 2010 Olimpii Elbląg wziął udział w turnieju „ Przodkowo Cup”. Był to turniej całodniowy, w którym wzięło udział 18 drużyn podzielonych na 4 grupy. W grupach zespoły grały systemem „każdy z każdym”, następnie po wyjściu z grupy były już cwierćfinały, półfinały i finał.


Rocznik 2010, który nie dawno zajął 3 miejsce w wojewódzkiej Lidze Żak, wystawił 2 drużyny Olimpię Elbląg Biali i Olimpię Elbląg Żółci. Obydwa zespoły w grupach zajęły 2 miejsca notując po 3 zwycięstwa i 1 porażce. W 1/8 turnieju OE Biali przegrali po bardzo pasjonującym i zaciętym meczu 2:3 z FC Gowidlino, natomiast OE Żółci wygrali z UKS Akademia w Bruskowie Wielkim II 2:1, w ćwierćfinale OE Żólci spotkali się Pokoleniami Lechii Gdańsk i wygrali 3:2. w półfinale OE Żółci zagrali z AP Marko-Gol Gdańsk, wynik: 1:0 i awans do finału.

Finał: Olimpia Elbląg Żólci – UKS Akademia w Bruskowie Wielkim 2:3

 

„Gratuluję chłopakom, zagrali bardzo dobrze, walczyli w każdym meczu, dawali z siebie 110% zarówno w fazie grupowej jak i dalszych etapach turnieju, widać było że bardzo chcieli wygrać turniej. Jednak mnie osbiście najbardziej cieszy fakt, że chłopcy byli zadowoleni ze swojej postawy, z tego jak się zaprezentowali, że gra w piłkę sprawiała im ogromną radość i zadowolenie a na ich twarzach gościł uśmiech” 

WYNIKI TURNIEJU

Olimpia Elbląg BIALI:


1 Kacper Cieślak ©
2 Maciek Sarna
3 Romek Manista
4 Bartek Ciszkowski
5 Bartek Ziemiańczyk
6 Maciek Waśniewski
7 Filip Ignaciuk
8 Tomek Kolosov
9 Dominik Ręczkowski

Olimpia Elbląg ŻÓŁCI:


1. Bartek Roszkowski ©
2 Michał Żmijewski
3.Mikołaj Stankiewicz
4. Mateusz Małczyński
5 Wiktor Krzykwa
6 Szymon Dziewiałtowicz
7 Natan Orłowski
8 Dominik Fercho
9 Daniel Wójcik