Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

1 marzec

WAŻNE INFORMACJE PRZED MECZEM Z RADOMIAKIEM

WAŻNE INFORMACJE PRZED MECZEM Z RADOMIAKIEM

Już w najbliższą sobotę (02.03.2019 r.) odbędzie się mecz 22. kolejki II ligi. Zagramy z liderem z Radomia. Z tej okazji Klub pragnie przypomnieć o kilku zasadach panujących na stadionach piłkarskich, na których odbywają się mecze organizowane, jako imprezy masowe.

Do wejścia na stadion w dniu meczu niezbędny jest zakup biletu (lub karnetu) z podaniem swoich danych. Zachęcamy do zrobienia tego wcześniej, tj. w dniu dzisiejszym (01.03.2019 r., piątek) w godzinach 10:00 - 18:00 w kasie w budynku klubowym przy Agrykola 8 lub przez Internet do godz. 23:59 - TUTAJ - ułatwi to sprawne wejście na obiekt i zaoszczędzą Państwo czas na stanie w kolejce.

W dniu meczu kasy będą czynne 1,5 h przed meczem.

Czynne będą dwie kasy: od strony ul. Agrykola oraz od ul. Wspólnej.

 

TANIEJ Z KARNETEM - CENY KARNETÓW DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

 

Do zakupu biletu i wejścia na stadion potrzebny jest dokument tożsamości wraz z numerem PESEL i zdjęciem.

 

NA STADION NIE WEJDZIESZ Z TYMI RZECZAMI (piktogramy):

 

Akademia Piłkarska ZKS Olimpia Elbląg wchodzi na mecz zgodnie z wcześniej przesłaną przez trenerów listą. Wejście od strony hali MOS przy torze wraz z trenerem lub wyznaczonym kierownikiem i udaje się na trybunę A2.


Media swoje akredytacje odbierają przy kasie biletowej od strony ul. Wspólnej najpóźniej na 30 minut przed spotkaniem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod mailem promocja@zksolimpia.pl.