Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

20 luty

KUPUJĄC KARNET SPEŁNIŁ MARZENIA SYNA!

KUPUJĄC KARNET SPEŁNIŁ MARZENIA SYNA!

Kilka dni temu poinformowaliśmy was o niespodziance, która czeka na przyszłego posiadacza piątego karnetu na mecze Olimpii.

Na szczęśliwca nie trzeba było długo czekać. W poniedziałek w siedzibie klubu zameldował się Pan Radosław i stał się piątą osobą, która wszystkie mecze domowe na Agrykola 8 będzie mogła oglądać z wysokości trybun.

Specjalnie dla niego nasz zawodnik Kamil Wenger przygotował, podpisaną przez wszystkich zawodników, koszulkę meczową z numerem 5, w której rozegrał zeszły sezon w barwach Olimpii, a którą następnie obiecał wręczyć wiernemu kibicowi.

Kamil słowa dotrzymał i Pan Radosław wraz z synem zostali zaproszeni do klubu, gdzie otrzymali wyjątkowy prezent z rąk naszego obrońcy. Dodatkowo, mieli okazję poznać szatnię, przybić piątkę z każdym piłkarzem Olimpii i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Mały Wojtek miał też przyjemność porozmawiać chwilę ze swoim idolem Antonem Kolosovem, a zapytany o przewidywany wynik najbliższego spotkania z Radomiakiem z pełnym przekonaniem powiedział: „1:0 dla Olimpii!”.

Dumny tata tak skomentował całą akcję:


Wojtusiowi i jego tacie serdecznie gratulujemy i już niebawem widzimy się na stadionie!

 

Jednocześnie przypominamy, że nadal trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019! W tym tygodniu biuro jest otwarte od godziny 10:00-15:00, a w przyszłym za wyjątkiem 27.02 (biuro nieczynne) od 10:00-18:00. Wszystkich gorąco zapraszamy do kupowania karnetów i wspierania drużyny w walce o pozostanie w II lidze.

Pełną informację dotyczącą cen karnetów i biletów na wiosenne mecze znajdziecie TUTAJ.