Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

12 grudzień

OLIMPIA MIAŻDŻY KONKURENCJĘ W PLEBISCYCIE WMZPN

OLIMPIA MIAŻDŻY KONKURENCJĘ W PLEBISCYCIE WMZPN

Olimpia Elbląg została nominowana w kilku kategoriach Plebiscytu WMZPN na najlepszych tego roku. W kategorii Klubowy Marketing Roku dosłownie zmiażdżyliśmy konkurencję!

 

Przypomnijmy, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej uruchomił głosowanie internetowe na portalu Facebook w Plebiscycie na najlepszych tego roku. W kilku z kategorii nominacje otrzymała również Olimpia Elbląg i jej przedstawiciele (Piłkarz Roku, Ligowiec Roku, Piłkarski Samorząd Roku, Młodzieżowa Drużyna Roku i Klubowy Marketing Roku).

W tej ostatniej z powyżej wymienionych kategorii Olimpia Elbląg aż o ponad 300 głosów wyprzedziła konkurencję i zdobyła 1 miejsce, za które zainkasowała 6 pkt!

 
Głosy oddawać mogliśmy do środy 12 grudnia do godz. 12:00. Punkty są przyznawane w odwrotnej kolejności do zajętego miejsca, tzn. za 1 miejsce 6 pkt., a za ostatnie 1 pkt (50% końcowej oceny). Swoje głosy odda również kapituła złożona z Zarządu WMZPN (50% końcowej oceny). Ostatecznie wyniki poznamy w piątek podczas uroczystej Gali WMZPN.

 

Klub pragnie z tego miejsca podziękować wszystkim zaangażowanym w oddawanie i zbieranie głosów. Takim drobnym elementem pokazaliśmy jedność i wiarę w końcowy sukces, którego z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku serdecznie Wam życzymy.