Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

10 grudzień

OLIMPIA WYSOKO WYGRYWA ZE STOMILEM

OLIMPIA WYSOKO WYGRYWA ZE STOMILEM

Stosunkiem 4:1 zakończyło się weekendowe towarzyskie granie rocznika 2005 Olimpii Elbląg z olsztyńskim Stomilem.


Po bardzo dobrej grze szczególnie w pierwszej połowie spotkania zwyciężyliśmy Stomil Olsztyn 4:1 po bramkach Filipa Sokoła 2 (a. Kordian Stolarowicz), Szymona Grączewskiego i Kuby Błaszczyka (a. Alan Dziurdzia).

Goście w pierwszej połowie nie mieli zupełnie nic do powiedzenia, ponieważ nasza dyspozycja była znakomita. Graliśmy szybko, agresywnie, z pomysłem, aż miło się to oglądało. Goście w tej części meczu mieli problem z wyjściem z własnej połowy boiska i nasi bramkarze przez pierwsze 40 minut ani razu nie musieli interweniować.

W drugiej połowie, po wielu zmianach, mecz się już trochę wyrównał i Olsztynianie również zaczęli zagrażać naszej bramce.

Podsumowując ten pojedynek należy przyznać, że zwycięstwo to, jest absolutnie zasłużone, a jego rozmiary odzwierciedlają niedzielną dyspozycję obu zespołów.

- "Uważam, że na tak dobrą grę jaką zaprezentowaliśmy w pierwszej połowie wpływ miały bardzo wartościowe gry kontrolne, jakie mieliśmy okazję zagrać po zakończeniu rundy jesiennej (AP Talent Białystok, Polonia Warszawa, Gedania Gdańsk, Lotos Gdańsk)" - powiedział trener rocznika 2005 Rafał Starzyński.


Oby tak dalej chłopcy, dzisiaj pokazaliście że kierunek naszej pracy jest dobry, także od wtorku praca, praca i jeszcze raz praca.


Skład: Damian Kowalczyk, Artur Łąpieś, Kordian Stolarowicz, Filip Sokół, Krzysiek Rokita, Mikołaj Sanocki, Marek Mostowiec, Szymon Grączewski, Tymek Pryczkowski, Bartek Leszczyński, Filip Kasprzykowski.

Na zmiany wchodzili: Maciek Pawełoszek, Michał Tyburski, Alan Dziurdzia, Sebastian Brzuziewski, Karol Ornoch, Paweł Pytelewski, Kuba Błaszczyk, Tomek Łoś, Wojtek Stróżewski, Denis Van Ieperen.