Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

7 październik

OLIMPIJSKI PRZEGLĄD PRASY #1

OLIMPIJSKI PRZEGLĄD PRASY #1

Olimpia to największy klub w regionie, dlatego też często się o nim mówi i pisze. Sprawdźmy, co tym razem pojawiło się w mediach i prasie na temat OE. Zapraszamy na Olimpijski Przegląd Prasy #1.

Portel.pl: "Wyczekiwane zwycięstwo"

"Trzy bramki strzelone przez Olimpię - takiej sytuacji dawno na A8 kibice nie oglądali. Bramki Tomaszów: Lewandowskiego i Sedlewskiego oraz Michała Kuczałka dały Olimpii długo wyczekiwane trzy punkty.  W bramce żółto-biało-niebieskich zadebiutował Sebastian Madejski. Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 3:2." - czytamy na portel.pl 

"Za postawę na boisku warto pochwalić Sebastiana Madejskiego. Nowy bramkarz Olimpii „z przytupem” wszedł do drużyny. Mimo tylko dwóch dni treningów z zespołem był pewnym punktem drużyny i kilkakrotnie uratował Olimpię od straty bramki. Jak choćby w 50. i 51. minucie, kiedy to intuicyjnie obronił strzały gości." 


Więcej [TUTAJ]Dziennik Elbląski: "Olimpia wygrała ze Stalą"

— Mam nadzieję, że kibice zobaczą dobre widowisko w naszym wykonaniu — mówił przed sobotnim meczem Dziennikowi Elbląskiemu Adam Nocoń, dla którego był to debiut w Elblągu. — Po ostatnim remisie zespół jest dobrze zmotywowany do walki o kolejne punkty. Żeby punkty zostały w Elblągu musimy grać konsekwentnie i skuteczniej. - jak widać, założenia taktyczne trenera Noconia zostały przez Elblążan wykonane prawidłowo, a po meczu Dziennik Ebląski napisał:

"Już dawno na stadionie przy ul. Agrykola nie było takiej huśtawki nastrojów. Piłkarze Olimpii Elbląg w sobotnim spotkaniu przed własną publicznością ze Stalą Stalowa Wola dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale za każdym razem rywal doprowadzał do remisu. W 81. min zwycięskiego gola dla żółto-biało-niebieskich strzelił Michał Kuczałek."


Więcej [TUTAJ]info.elblag.pl: "Olimpia Elbląg przełamała złą passę"
 

"Niezwykle emocjonujący przebieg miał dzisiejszy mecz, w którym nowy trener Adam Nocoń zaprezentował się przed elbląską publicznością i był to debiut bardzo udany."
 

"Kiedy wydawało się, że Olimpia znowu nie sięgnie po komplet punktów, elbląska drużyna zadała decydujący cios. W 81. minucie wprowadzony z ławki rezerwowych Michał Kuczałek strzałem z ok. 30 metrów nie dał szans bramkarzowi Stali."

"Było to trzecie zwycięstwo Olimpii, po którym jednak elbląska drużyna nie opuściła jeszcze ostatniego miejsca, ale strata do bezpiecznego miejsca zmalała do 3 punktów. W następnej kolejce Olimpia zagra na wyjeździe z Gryfem Wejherowo."

Więcej [TUTAJ]
Foto: Shutterstock