Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

27 wrzesień

NOWY TRENER OLIMPII ELBLĄG

NOWY TRENER OLIMPII ELBLĄG

47-letni Adam Nocoń, który ostatnio prowadził zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała (Nice 1. liga) zastąpi na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny Olimpii Elbląg Adama Borosa.

Nocoń to były szkoleniowiec m.in. pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała, BKS Bielsko-Biała, czy GKS Tychy. Ekipą z Podbeskidzia opiekował się już od połowy sierpnia ubiegłego roku, lecz jego kontrakt nie został przedłużony, kiedy to ekipa z Bielska-Białej zakończyła sezon na 9. pozycji.

Zespoły prowadzone przez Noconia uzyskały średnio 1,94 punktów (103 mecze).  

Trener Nocoń na stanowisku sternika Olimpii zastąpi Adama Borosa, który pożegnał się z drużyną po przegranej z Rozwojem Katowice (6 punktów/11 meczów w sezonie 2018/19). Przed Noconiem niełatwe zadanie. Musi pomóc drużynie zerwać z dotychczasową serią przegranych i wyciągnąć nas ze strefy spadkowej. Pierwszy poważny sprawdzian już w sobotę - Olimpiczycy zagrają na trudnym terenie ze Zniczem Pruszków.