Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

7 wrzesień

CO PRZED NAMI

CO PRZED NAMI

Olimpia z Olimpią w II lidze. Młodzicy ze Stomilem, juniorzy z CLJ z ŁKS-em. Będą też derby z Concordią Elbląg. Niezwykle ciekawie zapowiada się weekend Olimpii Elbląg. W naszym raporcie przedstawiamy mecze zestawienie meczowe Olimpii od Orlika do drugoligowych seniorów.

Zapraszamy na zapowiedź dla olimpijskiego kibica:

SOBOTA:

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2 - Olimpia I vs. AS Stomil II Olsztyn

termin: 8 września, godz. 11:00

 

Po niespodziewanej przegranej z AP Ostróda, chłopcy z rocznika 2006 chcą jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę, tym bardziej że celem drużyny prowadzonej przez Sebastiana Cierlickiego jest awans do “Ekstraklasy”. Przeciwnikiem Olimpii będzie Stomil II Olsztyn, który w zaległym spotkaniu wygrał w środę (5 września) z Polonią Pasłęk.

 

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 - Start Nidzica vs. Olimpia II
termin: 8 września, godz. 12

 

Rocznik 2005 prowadzony przez Starzyńskiego i Konarzewskiego po czterech meczach zdobył 7 punkty. W dwóch ostatnich spotkaniach urządzili prawdziwy festiwal strzelecki: najpierw wygrali 9:0 w Ostródzie z Sokołem, w miniony weekend rozbili Huragan Morąg aż 16:0. Przy tak dobrej formie można liczyć na kolejny bramki i - miejmy nadzieję - punkty w meczu z liderem ligi wojewódzkiej, ze Startem Nidzica.

 

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2 - MMKS Concordia I Elbląg - Olimpia II

termin: 8 września, godz. 13:00

 

Olimpia II to drużyna składająca się z chłopców z rocznika 2007, czyli o rok młodsi niż przeciwnicy. Jednak drużyna prowadzona przez Adama Albertowicza w każdym meczu walczy o zwycięstwo. Tak było w pierwszej, wygranej kolejce 2:1 z AP Ostróda. W drugiej serii gier, mecz zakończył się takim samym rezultatem, jednak z korzyścią dla przeciwników. Olimpia II przegrała z Polonią Pasłęk. W sobotę żółto-biało-niebiescy zagrają ponownie w Elblągu, ale tym razem na boisku Concordii, którzy póki co rozegrali jeden mecz z… Olimpią I, przegrany 0:5.

 

CLJ u-17 - Olimpia vs. ŁKS Łódź

termin: 8 września, godz. 13:00

 

Mecz sąsiadów w tabeli, w której Olimpia jest wyżej. Żółto-biało-niebiescy po trzech kolejkach zgromadzili 4 punkty i zajmują 4. miejsce w ligowej stawce. ŁKS zdobyło oczko mniej i o pozycję niżej znajduje się w zestawieniu najlepszych juniorów młodszych w Polsce. Olimpia z CLJ występuje na stadionie przy ul. Moniuszki.

 

B1 Junior Młodszy "Ekstraklasa" - Olimpia II vs. ITS Jeziorak Iława

termin: 8 września, godz. 15:00

 

Po meczu juniorów w CLJ, na stadionie przy ul. Moniuszki zagrają juniorzy z wojewódzkiej “Ekstraklasy”. Co ciekawe, przedstawiając mecz można użyć stwierdzenia, że spotkają się sąsiedzi w tabeli. Obie drużyn zdobyły po 6 punktów. Olimpia obecnie jest czwarta, za ich plecami Jeziorak.

 

C1 Trampkarz "Ekstraklasa" - Olimpia I vs. ITS Jeziorak Iława

termin: 8 września, godz. 15:00

 

O tej samej godzinie, z tym samym przeciwnikiem zagrają trampkarze Olimpii trenowani przez Rafała Starzyńskiego i Bohdana Konarzewskiego. Żółto-biało-niebiescy to lider rozgrywek, mogący pochwalić się kompletem zwycięstw z czterech meczach. W sobotę zmierzą się na stadionie przy ul. Skrzydlatej z przedostatnim Jeziorakiem.

 

 

II liga - Olimpia Grudziądz vs. Olimpia Elblągtermin: 8 września, godz. 18:00

 

Mecz imienniczek, znających się jak papużki nierozłączki. Obie drużyny praktycznie w każdym okresie przygotowawczym nie mogą bez siebie żyć i grają ze sobą w sparingach. Przed trwającym sezonem lepsza okazała się Olimpia z Grudziądza wygrywając 1:0. Jak będzie w sobotę? Na pewno punkty zdobędzie… Olimpia.

 

NIEDZIELA:

Orlik - Olimpia 2009 i 2008

termin: 9 września, godz. 11:00

Drużyny zgłoszone w tej kategorii wiekowej zostały podzielone na 6 grup po 6 drużyn (jedna grupa 5 zespołowa). Olimpia 2009 wystawiła dwa zespoły, tak samo jak Olimpia 2008. Ich przeciwnikami będą dwie drużyny Concordii Elbląg. Mecze trwają po 16 minut (1 x 16 minut). Chłopcy rywalizować będą na boiskach o wymiarach 50-60m x 26-30m. Trenerami Olimpii 2009 są Maciej Rogowski i Tomasz Gapski, Olimpię 2008 trenują Michał Ratajczak oraz Fabian Uścinowicz. Orlicy rozpoczynają cykl czterech turniejów, pierwszy zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Krakusa.

 

IV liga - Olimpia II vs. Unia Susz

termin: 9 września, godz. 16:00

 

Niestety, młodzi podopieczni trenera Szymona Wagi w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Mrągowią Mrągowo i był to zimny prysznic po pucharowym zwycięstwie z Zatoką Braniewo. Olimpia II wciąż czeka na pierwszy ligowy komplet punktów. Rezerwy Olimpii obejrzymy w niedzielne popołudnie na stadionie miejskim przy ul. Agrykola 8