Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

30 sierpień

REZERWY na wyjeździe z WICELIDEREM

REZERWY na wyjeździe z WICELIDEREM

Wszystkie mecze 5. kolejki IV ligi zostaną rozegrane w sobotę 1 września. Olimpia II Elbląga zagra poraz czwarty na wyjeździe. Tym razem w Mrągowie z Mrągowią.

W minioną środę, 29 sierpnia, młodzi podopieczni Szymona Wagi wygrali swój pierwszy mecz na seniorskich boiskach. Zwycięstwo jednak nieligowe, tylko w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Wygrana z Zatoką Braniewo potwierdziła, że Olimpia II jest w dobrej dyspozycji i kolejny raz dominowali w aspektach piłkarsko-taktycznych nad przeciwnikiem. Praca trenerska, dobór taktyki i pomysł na grę jest widoczna gołym okiem. Wydaje się, że wraz z nabraniem doświadczenia i tzw. cwaniarstwa boiskowego, Olimpia II zacznie wygrywać, także w lidze. Najbliższa okazja w sobotę.

            Przeciwnik żółto-biało-niebieskich zaczął jednak sezon całkiem przyzwoicie. W czterech meczach Mrągowia wygrała trzykrotnie, przegrali jedynie z Jeziorakiem w Iławie. Mrągowia formę potwierdziła również w środowe popołudnie w WPP wygrywajac aż 7:0 z Vęgorią Węgorzewo. - Nasz kolejny przeciwnik to solidna drużyna w formie, co potwierdzają ostatnie wyniki - poinformował trener Olimpii II, Szymon Waga, dodając: - Moja drużyna nie ma nic do stracenia. Tak jak mówiłem przy okazji innych meczów, wciąż zbieramy doświadczenie, moich zawodnicy uczą się seniorskiej gry.

            Trener Olimpii II oczywiście był zadowolony ze środowego zwycięstwa w WPP, ale przyznał, że paradoksalnie był to jeden z najsłabszych meczów jego drużyny. - Lepiej rozegraliśmy ostatnie mecze ligowe, niż środowe pucharowe. Brakowało płynności gry, raziły mnie niewymuszone straty. Wiemy nad czym musimy pracować.

           

            Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg w sobotę, 1 września godz. 16.00