Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

30 sierpień

Doświadczenie w ogólnopolskich rozgrywkach CLJ U-17

Doświadczenie w ogólnopolskich rozgrywkach CLJ U-17

Po dwóch meczach Olimpii w Centralnej Ligi Juniorów u-17 przeciwko drużynom z Białegostoku, nadchodzą dwa spotkania z zespołami z Łodzi. Pierwszym przeciwnikiem będzie sąsiad w tabeli - AKS SMS Łódź.

Tak się ułożył terminarz CLJ u-17, że po dwumeczu z drużynami z Białegostoku, nadchodzą dwa mecze z Łódzkimi klubami. Najpierw remis 0:0 z Jagiellonią w Białymstoku, następnie wygrana z MOSP Białystok w Elblągu 3:0. W sobotę 1 września, podopieczni trenera Karola Przybyły zmierzą się SMS-em w Łodzi, za tydzień Olimpia zagra u ‘siebie’ z ŁKS-em.

Najbliższym przeciwnikiem Olimpii będzie sąsiad z tabeli, wspomniany AKS SMS Łódź - Akurat o tym zespole wiemy niewiele. Nie było możliwości podglądania przeciwnika i dotychczas nie rywalizowaliśmy bezpośrednio - poinformował trener Olimpii Karol Przybyła, dodając - Przed meczami z drużynami z Białegostoku mieliśmy dostęp do materiałów video, dzięki czemu mieliśmy zanalizowanych przeciwników.

Obecnie Olimpia zajmuje trzecią pozycję w tabeli, SMS jest tuż za plecami. Drużyna z Łodzi w pierwszej kolejce wygrała 2:0 z Polonią Warszawa, w drugiej zremisowała 1:1 z Jagiellonią w Białymstoku.

- Spodziewam się wyrównanego meczu. Póki co liga przebiega zgodnie z moimi przypuszczeniami. Poza warszawskimi faworytami, czyli Legią i Escolą Varsovia poziom jest wyrównany, każdy może wygrać z każdym - powiedział trener Przybyła.

Centralna Liga Juniorów U-17 podzielona jest na cztery makroregiony. Olimpia mierzyć będzie się w grupie A razem z zespołami z okręgów: łódzkiego, mazowieckiego, i podlaskiego. Elbląscy juniorzy mecze domowe rozgrywać będzie na stadionie przy ul. Moniuszki.

 

            AKS SMS Łódź - Olimpia Elbląg w sobotę, 1 września godz. 12:00