Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

17 lipiec

Wyjazdowa jesień - akt pierwszy

Wyjazdowa jesień - akt pierwszy

Już w sobotę 21 lipca początku nowego sezonu. Pierwszy mecz Olimpia rozegra na wyjeździe, a kibice Olimpii jak zawsze wyruszają za nią aby ją wspierać. Kierunkiem naszej podróży będzie Łódź. W poprzednim sezonie gościliśmy na stadionie ŁKS-u, tym razem zasiądziemy na sektorze gości stadionu Widzewa. Trwają zapisy na wyjazd.

Zapisy potrwają do czwartku, 19 lipca. Koszt wyjazdu wynosi 70 zł + 20 zł za bilet. Zapisywać się można tradycyjnie w sklepie kibica "Olimpijczyk". Dane potrzebne do zapisów to imię i nazwisko oraz nr PESEL.

Apelujemy o jak najszybsze zapisywanie się na wyjazd, pozwoli nam to dobrać odpowiednią ilość autokarów. Nie szukajcie wymówek, rezerwujcie sobie wolny dzień w pracy, zabierzcie ze sobą znajomych i jedźcźcie z nami!

Olimpia znowu w trasie!