Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

11 lipiec

Terminarz Olimpii Elbląg

Terminarz Olimpii Elbląg

Dwie niedziele, potem obligatoryjny termin środowy, aż po granie w soboty do końca listopada. W takie dni Olimpia Elbląg rozgrywać będzie drugoligowe mecze na stadionie przy Agrykola 8.

Zapowiada się sporo grania. Olimpia w Elblągu od lipca do listopada rozegra minimum 10 meczów. Może być ich więcej, ale to zależy od postawy żółto-biało-niebieskich w Pucharze Polski.

Warto również zwrócić uwagę na godziny rozgrywania meczów. Dzięki inwestycji w postaci oświetlenia stadionu możliwe jest rozgrywanie meczów wieczorami.
Pierwsze spotkanie z uwagi na kończące się prace budowlane, będzie rozgrywane jeszcze o godzinie 18:00, za to następne, aż do listopada zaczną się o 19:45. Godzina meczu to oczywiście nawiązanie do daty powstania Klubu. Pierwszy gwizdek sędziego przed trzema ostatnimi meczami w listopadzie, ze względu na spadek temperatury, zabrzmi o 17:00.

Pierwszy mecz nowego sezonu Olimpia Elbląg rozegra 21 lipca w Łodzi z tamtejszym Widzewem. Początek o 19:10.
Karnety i bilety na mecze Olimpii sprzedawane będą od 23 lipca.