Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

6 lipiec

Pary Wojewódzkiego Pucharu Polski 2018/2019

Pary Wojewódzkiego Pucharu Polski 2018/2019

W siedzibie WMZPN wylosowano pary rundy przedwstępnej, rundy wstępnej i I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski w sezonie 2018/19.

We wszystkich 3 rundach weźmie udział aż 90 drużyn – 16 reprezentantów IV ligi, 32 drużyny z Klasy okręgowej oraz 42 zespoły z Klasy A, B, młodzieżowych i niezrzeszonych. Drużyny zostały podzielone pod względem terytorialnym na 8 grup. W celu zminimalizowania kosztów transportu losowanie zostało przeprowadzone w ramach ustalonych grup.

Grupa A
ITS Jeziorak Iława – IV LIGA
KS GKS LZS Wikielec – IV LIGA
MKS Olimpia Olsztynek – KLASA OKRĘGOWA
KS Radomniak Radomno – KLASA OKRĘGOWA
LKS Płomień Turznica – KLASA OKRĘGOWA
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – KLASA OKRĘGOWA
LZS OHI Frendowy – A,B,N,M
LZS Czarni Rudzienice – A,B,N,M
LZS Osa Ząbrowo – A,B,N,M
LZS Zamek Szymbark – A,B,N,M
GKS Iskra Smykówko – A,B,N,M
MLKS Olimpia Kisielice – A,B,N,M

Grupa B
GKS Mamry Giżycko – IV LIGA
KKS Granica Kętrzyn – IV LIGA
MBKS Victoria Bartoszyce – KLASA OKRĘGOWA
RKS Orlęta-Rema Reszel – KLASA OKRĘGOWA
LKS Łyna Sępopol – KLASA OKRĘGOWA
LUKS Wilczek Wilkowo – KLASA OKRĘGOWA
GLKS Jurand Barciany – A,B,N,M
GKS Granica Bezledy – A,B,N,M
LKS Reduta Bisztynek – A,B,N,M
KS Wojciechy – A,B,N,M
SAS Szansa Reszel – A,B,N,M
Orły Kętrzyn – A,B,N,M

Grupa C
MKS Korsze – IV LIGA
LKS Tęcza Miłomłyn – IV LIGA
GKS Pisa Barczewo – KLASA OKRĘGOWA
SKF FC Dajtki Olsztyn – KLASA OKRĘGOWA
KKS Warmia Olsztyn – KLASA OKRĘGOWA
LKS Różnowo – KLASA OKRĘGOWA
BKS Warmianka Bęsia – A,B,N,M
LZS Orzeł Czerwonka – A,B,N,M
Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn – A,B,N,M
OKS Stomil Olsztyn (Junior) – A,B,N,M
KS Tempo Ramsowo Wipsowo – A,B,N,M
KS SRWSiO Burza Słupy – A,B,N,M

Grupa D
BKS Tęcza Biskupiec – IV LIGA
MKS Mrągowia Mrągowo – IV LIGA
LKS Błękitni Pasym – KLASA OKRĘGOWA
GKS Stawiguda – KLASA OKRĘGOWA
SKS Szczytno – KLASA OKRĘGOWA
GZPN Omulew Wielbark – KLASA OKRĘGOWA
KS Fortuna Gągławki – A,B,N,M
KS Leśnik Nowe Ramuki – A,B,N,M
GKS Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki – A,B,N,M
UKS Naki Olsztyn – A,B,N,M
WKS Wałpusza 07 Jesionowiec – A,B,N,M
GKS Kormoran Purda – A,B,N,M

Grupa E
MLKS Motor Lubawa – IV LIGA
KS Finishparkiet Drwęca NML – IV LIGA
LKS Orzeł Janowiec Kościelny – KLASA OKRĘGOWA
KS Gmina Kozłowo – KLASA OKRĘGOWA
MKS Start Nidzica – KLASA OKRĘGOWA
GSZS Delfin Rybno – KLASA OKRĘGOWA
GKS Polonia Iłowo – A,B,N,M
KS Zamek Kurzętnik – A,B,N,M
LKS Wel Lidzbark Welski – A,B,N,M
SKF Kunki – A,B,N,M
MKS Działdowo – A,B,N,M

Grupa F
MKS Rominta Gołdap – IV LIGA
MLKS Czarni Olecko – IV LIGA
KS Śniardwy Orzysz – KLASA OKRĘGOWA
KS Pojezierze Prostki – KLASA OKRĘGOWA
CWKS Vęgoria Węgorzewo – KLASA OKRĘGOWA
LKS Mazur Wydminy – KLASA OKRĘGOWA
UKS Start Kruklanki – A,B,N,M
KS Żagiel Piecki – A,B,N,M
MKS Ruciane-Nida – A,B,N,M
GZLZS Fortuna Wygryny – A,B,N,M
GKS Salęt Boże – A,B,N,M

Grupa G
ZKS Olimpia II Elbląg – IV LIGA
KS Unia Susz – IV LIGA
DKS Dobre Miasto – KLASA OKRĘGOWA
MKS Polonia Lidzbark Warmiński – KLASA OKRĘGOWA
MKS Kaczkan Huragan II Morąg – KLASA OKRĘGOWA
KS Ewingi Zalewo – KLASA OKRĘGOWA
KS Jastrząb Ględy – A,B,N,M
GLKS Jonkowo – A,B,N,M
GKS Kormoran Bynowo – A,B,N,M
OKS Sokół II Ostróda – A,B,N,M
KS 2010 Wrzesina – A,B,N,M

Grupa H
MKS Zatoka Braniewo – IV LIGA
MMKS Concordia Elbląg – IV LIGA
GKS Cresovia Górowo Iławeckie – KLASA OKRĘGOWA
KS Polonia Markusy – KLASA OKRĘGOWA
MKS Błękitni Orneta – KLASA OKRĘGOWA
KS Polonia Pasłęk – KLASA OKRĘGOWA
MKS Zatoka II Braniewo – A,B,N,M
KS Syrena Młynary – A,B,N,M
SISIPZ Victoria Rychliki – A,B,N,M
KS Pama Powodowo – A,B,N,M

A,B,N,M – drużyny Klasy A, Klasy B, niezrzeszone i młodzieżowe.

21.07.2018 17:00 – runda przedwstępna (43) – uczestniczą drużyny A i B klasy oraz młodzieżowe i niezrzeszone; ma ona wyłonić 32 zespoły, które awansują do rundy wstępnej.

28.07.2018 17:00 – runda wstępna – uczestniczą w niej zwycięskie drużyny z rundy przedwstępnej i zespoły klasy okręgowej wg stanu na sezon rozgrywkowy 2018/2019 (32); ma ona wyłonić 32 zespoły, które zostaną zakwalifikowane do I rundy

04.08.2018 17:00 – I runda – uczestniczą w niej zwycięskie drużyny z rundy wstępnej (32) i zespoły IV ligi wg stanu na sezon rozgrywkowy 2018/2019 (16); ma ona wyłonić 24 zespoły, które zostaną zakwalifikowane do II rundy

Gospodarzem meczu będzie drużyna, która w sezonie 2018/19 występuje w niższej klasie rozgrywkowej. Natomiast w przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej, gospodarzem zawodów zostaje automatycznie ta drużyna, która w zakończonym sezonie 2017/18 była sklasyfikowana na niższym miejscu w tabeli danej klasy rozgrywkowej niż drużyna przeciwna.