Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

26 czerwiec

Póki co Francja najlepsza (Elbląski Mundial)

Póki co Francja najlepsza (Elbląski Mundial)

Dzisiejszego dnia zostały dokończone rozgrywki grupowe, z których wyłonione zostały pary ćwierćfinałowe. Sprawdź wyniki.

Grupa A

Brazylia – Hiszpania 1:5
Mateusz Głowiński - Kuba Fijałkowski, Filip Wdowiak (dwie), Krzysztof Murawski (dwie)

Niemcy – Ukraina 2:3
Samuel Demaj, David Cebula - Oleh Bulchak, Maksym Kramarchuk, Volodymyr Mokhnatsryi

Brazylia – Francja 0:9
Aleksander Łazarski (trzy), Mateusz Gaweł (dwie), Paweł Bella, Stanisław Dolański, Sebastian Dombrowski, Kamil Witkowski

Niemcy – Hiszpania 1:1
Lucas Kionke – Filip Wdowiak

Francja – Ukraina 2:0
Kamil Witkowski, Dawid Janus

Niemcy – Francja 1:2
Aleksander Łazarski, Stanisław Dolański – Lukas Kionke

Ukraina – Hiszpania 0:1
Filip Wdowiak

Niemcy – Brazylia 5:2
Jan Eden (cztery), Max Janssen – Mateusz Głowiński (dwie)

Hiszpania – Francja 0:3
Konrad Jaskulski, Adrian Pawelczyk, Karol Wójcik

Ukraina – Brazylia 4:0              
Vitalii Myts, Maksym Kramarchuk, Volodymyr Kykish, Oleksandr Bozhko,

Tabela
1. Francja            12 pkt   16:1
2. Hiszpania        7 pkt      7:5
3. Ukraina           6 pkt      7:5
4. Niemcy           4 pkt      9:8
5. Brazylia           0 pkt      3:23

 

 

Grupa B

Meksyk – Anglia 0:2
Szymon Drymuch (dwie)

Mołdawia – Anglia 5:0
Wład Łupaszko, Dumitru Sandu, Andiej Dżurinski, Kirił Stojanow (dwie)

Meksyk – Rosja 0:6
samobój, Vladimir Titov (trzy), Denis Sirenko, Sergei Vershin,

Polska – Rosja 2:2
Jakub Błaszczyk, Filip Sokół – Siergei Vershin (dwie)

Polska – Mołdawia 3:2
Wojciech Stróżewski (dwie), Bartosz Leszczyński – Kristian Moraru, Kirił Stojanow

Rosja – Anglia 12:0
Aleksandr Sokolov (trzy), Vladimir Kisel (trzy), Vladimir Titiov (trzy), Artem Dementev (dwie), Ivan Kozhukhov

Mołdawia – Meksyk 3:0
Andriej Dżurinski, Kristian Moraru, Dragosz Kistoł

Anglia – Polska 0:9
Jakub Błaszczyk (dwie), Wojciech Stróżewski (dwie), Filip Kasprzykowski, Szymon Grączewski, Szymon Szopiński, Tomasz Łoś, Filip Sokół

Rosja – Mołdawia 2:0
Aleksandr Sokolov (dwie)

Polska – Meksyk 7:0
Szymon Grączewski (cztery), Filip Sokół, Jakub Błaszczyk, Szymon Szopiński

Tabela:
1. Rosja                10 pkt   22:2
2. Polska              10 pkt   21:4
3. Mołdawia      6 pkt      10:4
4. Anglia              3 pkt      2:26
5. Meksyk           0 pkt      0:18


 

Klasyfikacja strzelców:

6 bramek: Vladimir Titov (Rosja)
5 bramek: Aleksandr Sokolov (Rosja), Szymon Grączewski (Polska)
4 bramki: Aleksander Łazarski (Francja), Filip Wdowiak (Hiszpania), Jan Eden (Niemcy), Wojciech Stróżewski (Polska), Jakub Błaszczyk (Polska)
3 bramki: Siergei Vershin (Rosja), Kirił Stojanow (Mołdawia), Vladimir Kisel (Rosja), Mateusz Głowiński (Brazylia), Filip Sokół (Polska)
2 bramki: Mateusz Gaweł (Francja), Szymon Drymuch (Anglia), Krzysztof Murawski (Hiszpania), Kamil Witkowski (Francja), Lukas Kionke (Niemcy), Stanisław Dolański (Francja), Artem Dementev (Rosja), Andriej Dżurinski (Mołdawia), Kristian Moraru (Mołdawia), Szymon Szopiński (Polska), Maksym Kramarchuk (Ukraina)

Pary Ćwierćfinałowe:

Boisko naturalne:
9:00       Francja (1A) – Anglia (4B)
10:15     Rosja (1B) – (4A)

Boisko sztuczne:
9:00       Hiszpania (2A) – Mołdawia (3B)
10:15     Polska (2B) – Ukraina (3A)

11:30     Brazylia (5A) – Meksyk (5B) – mecz o IX miejsce

Boisko sztuczne:
17:00 Półfinał zwycięzcy Francja /Anglia – Polska/Ukraina
18:15 przegrani Francja /Anglia – Polska/Ukraina

Boisko naturalne:
17:00 Półfinał zwycięzcy Hiszpania/Mołdawia – Rosja/Niemcy
18:15 przegrani Hiszpania/Mołdawia – Rosja/Niemcy