Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

22 czerwiec

Rewanż o CLJ kat. U-17

Rewanż o CLJ kat. U-17

W sobotę 23 czerwca odbędzie się drugie spotkanie w walce o wejście do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Olimpia Elbląg zagra z Akademią Piłkarską Talent Białystok. Zapraszamy kibiców na mecz.

Olimpia to mistrz Ekstraklasy Junior Młodszy na Warmii i Mazurach. W 14 meczach odniosła 12 zwycięstw, przy jednej przegranej i remisie. Przeciwnik elbląskiej drużyny swoją wojewódzką ligę wygrał w cuglach, notując komplet czternastu zwycięstw. Dominację Talentu Białystok potwierdza fakt, że rywale ledwie sześciokrotnie pokonali bramkarza białostockiego zespołu.

Przed rewanżowym meczem barażowym w lepszych nastrojach przystąpią jednak podopieczni trenera Szymona Wagi. Żółto-biało-niebiescy wygrali wyjazdowy mecz 4:1 i w rewanżu są zdecydowanym faworytem.

Co ciekawe, to kolejna próba awansu do CLJ w wykonaniu elbląskiej drużyny w przeciągu kilku miesięcy. W listopadzie ubiegłego roku, Olimpia wygrała ligę wojewódzką, dzięki czemu zagrała z ŁKS-em Łódź. Do szczęścia, i upragnionego awansu, zabrakło niewiele. W dwumeczu Olimpia przegrała 2:1.

Zapraszamy na rewanż pomiędzy Olimpią Elbląg i Talentem Białystok. Spotkanie na stadionie przy ul. Moniuszki, godz. 16:30. Wstęp wolny.