Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

13 czerwiec

Stępień i Daniel odchodzą z Olimpii

Stępień i Daniel odchodzą z Olimpii

W nowym sezonie w barwach Olimpii Elbląg nie zobaczymy już bramkarza  Wojciecha Daniela i Radosława Stępnia. Piłkarzom dziękujemy za grę w żółto-biało-niebieskich barwach.

Zarząd Klubu nie doszedł do porozumienia z Radosławem STĘPNIEM w kwestii przedłużenia kontraktu na nowy sezon. Różnica między przedłużeniem kontraktu na tych samych warunkach co w zakończonym sezonie, a oczekiwaniami Radka była zbyt duża. Klub rozpoczął rozmowy z zawodnikami, którzy mają zastąpić Go na boisku.

 

Klub nie podpisał nowego kontraktu z Wojtkiem Danielem. Powodem są kwestie rodzinne i chęć powroty w okolice swojego miejsca rodzinnego. Obecnie Zarząd Klubu prowadzi rozmowy z 4 bramkarzami, z których ma plan zatrudnić 2. Chyba, że będą jeszcze inne ciekawsze propozycje.

 

Dziękujemy za kilka lat gry dla ZKS Olimpii Elbląg tak Radkowi i Wojtkowi i życzymy im sukcesów sportowych i szczęścia rodzinnego.

 

Są prowadzone liczne rozmowy w celu wzmocnienia składu ZKS Olimpii Elbląg. Oprócz zawodników z doświadczeniem ligowym, z którymi Klub dopina szczegóły planowany jest dzień testowy w Olimpii. Testy odbędą się w środę 20 VI. Zgłosiło się bardzo wielu chętnych, z których po wstępnie selekcji zostanie zaproszona 22-24 osobowa grupa, która będzie mogła zaprezentować się trenerom .

Zachęcamy do zgłaszania się poprzez maila: testy@zksolimpia.pl do 15 VI aby móc zaprosić już konkretne osoby potrzebne w naszym Klubie.