Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

6 czerwiec

Nabór otwarty do Sportowej Trójki (video)

Nabór otwarty do Sportowej Trójki (video)

Od sportu, przez naukę i zabawę do sukcesu!
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu ogłasza nabór otwarty, który trwać będzie od 8 czerwca do 20 sierpnia 2018 r.

Chętnych do przeżycia sportowej przygody - dziewczęta i chłopców w wieku od 6 do 14 lat - zapraszamy do klas piłki nożnej. Czekają tu na Was profesjonalne treningi piłkarskie i bardzo dobra baza sportowa, fantastyczna atmosfera i sukces.
W oddziałach I-III proponujemy innowację taneczną w ilości 2 godzin zajęć tańca tygodniowo. Zapewniamy profesjonalną opiekę psychologiczno – pedagogiczną oraz wsparcie zajęciami rozwijającymi.
Od I klasy uczniowie kształcić będą umiejętność posługiwania się w mowie i piśmie językiem obcym – angielskim, hiszpańskim, niemieckim lub włoskim.
Wszystkie proponowane zajęcia są nieodpłatne.

Przyjmij wyzwanie. Już dziś dołącz do Sportowej Trójki. Czekamy na Ciebie.