Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

4 czerwiec

Olimpijski Dzień Dziecka

Olimpijski Dzień Dziecka

We wtorek 5 czerwca na stadionie przy Moniuszki odbędzie się Olimpijskie święto dla wszystkich dzieci. Imprezę dla najmłodszych organizuje po raz kolejny Olimpia Elbląg.

Na stadion, gdzie na co dzień trenują grupy młodzieżowe żółto-biało-niebieskich zaproszone są całe rodziny. Celem imprezy jest oczywiście zapewnienie dobrej zabawy. Na dziecięcych twarzach ma się pojawić uśmiech podczas wykonywania różnych zadań sportowych. Będą dryblingi, uderzenia, żonglerka i gra na małej przestrzeni. Co ważne do rywalizacji zaproszone są również dzieci, które po raz pierwszy pojawią się na stadionie i na co dzień nie trenują w Olimpii Elbląg. 

- Na Olimpijski Dzień Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci, nie tylko reprezentujące grupy młodzieżowe Olimpii. Tego dnia dzieciaki mają się bawić, uśmiechać, a może przy okazji złapać piłkarskiego bakcyla - informuje biuro Olimpii Elbląg.
Na festynie będzie także dmuchana zjeżdżalnia, możliwość zakupu lodów, będzie przygotowana loteria fantowa. Będzie możliwość kupienia lodów, gadżetów od naszego sponsora firmy Jurex, a także zjedzenia czegoś na ciepło. Podczas Olimpijskiego Dnia Dziecka znajdzie się również stanowisko, przy którym rodzice i dzieci otrzymają informacje dotyczące Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Piłce Nożnej pod patronatem Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.
Tak jak w poprzednich latach impreza ma zapewnić świetną zabawę dla całych rodzin. Olimpijski Dzień Dziecka to propozycja dla wszystkich, którzy wolny czas lubią spędzać w sportowej atmosferze.