Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

14 maj

Porażka ze Stomilem

Porażka ze Stomilem

W miniony weekend nasza drużyna Olimpii rocznika 2002 rozegrała spotkanie wyjazdowe ze Stomilem Olsztyn. Niestety nasz drużyna przegrała to spotkanie.

Co ciekawe spotkanie nie odbyło się w Olsztynie lecz na ,,boisku'' w miejscowości Łukta i cudzysłów nie jest tu przypadkowy bowiem miejsce rozegrania spotkania naprawdę trudno określić mianem boiska. Nie mniej jednak nasz zespół przystąpił do spotkania mocno zdeterminowany jak zwykle przy okazji tego typu spotkań. Gra przez długi czas była wyrównana i żadna z drużyn nie mogła osiągnąć przewagi. W 25 minucie bardzo groźny kontratak przeprowadzili elblążanie i oko w oko z bramkarzem znaleźli się Oskar Junik i Bartosz Mączkowski niestety żaden z nich nie oddał celnego uderzenia na bramkę rywali. Jak to zwykle bywa, że nie wykorzystane sytuacje lubią się zemścić, tak jak i tym razem. Stomil wyszedł na prowadzenie po rzucie rożnym, należy jednak nadmienić, rzucie rożnym podarowanym olsztynianom przez arbitra, który wcześniej popełnił kardynalny błąd. Po zmianie stron nasza drużyna zmieniła sposób gry i przystąpiła do skomasowanych ataków, które nie przyniosły niestety efektów bramkowych dla naszego zespołu, a dzięki temu gospodarze mieli więcej możliwości do kontratakowania co skutecznie, dwukrotnie wykorzystali ustalając wynik na 3:0 Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra w Ostródzie.

Stomil Olsztyn – Olimpia Elbląg 3:0

Skład Olimpii : Kapłon, Gruz, Mazurek,Brzozowski( 65' Krzykwa), Biel, Kazimierowski, Kottlenga, Junik, Mączkowski(55' Hawryszko), Siwko(55' Choma), Kukałowicz( 65'Szydlik)