Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

7 maj

Ważne, wyjazdowe zwycięstwo

Ważne, wyjazdowe zwycięstwo

Trampkarze Olimpii Elbląg, którzy rywalizują w lidze ze starszymi o rok zawodnikami, odnieśli ważne wyjazdowe zwycięstwo nad silnym rywalem jakim jest Jeziorak Iława.

Zwycięstwo w pełni zasłużone. Praktycznie przez pełne 80 minut Olimpia kontrolowała mecz. W defensywie elblążanie byli skuteczni i zdecydowani, druga linia całkowicie przejęła kontrolę w środku pola. Piłka przechodziła przez wszystkie formacje po 1-2 kontaktach. Rywale próbowali Olimpię zaskoczyć akcjami indywidualnymi, ale nasi obrońcy w tym dniu byli bardzo skoncentrowani. 

Olimpia czekała na to zwycięstwo długo. W tym meczu prawie wszystko funkcjonowało jak należy. Młodzi Olimpijczycy bardzo ciężko pracują na treningach i w tym meczu to zaprocentowało. Podziękowania dla Olimpii bo zawodnicy włożyli w ten mecz dużo zdrowia, a rywalizacja wcale nie była lekka.

Jeziorak Iława – ZKS Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)

Prokop – Kruczyński (55. Sztajnert), Redesiuk, Kozak, Łąpieś, - Kuchta, Kowzan, - Kaczmarzyk, Bojanowski (65. Kołecki) , Wiśniewski (45. Winiarski) – Apanowicz.

Bramki:
0-1 /27 min. Mateusz Bojanowski  (głową po rzucie wolnym) asysta Wojtek Kaczmarzyk (głową po rzucie wolnym)
0-2 /47 min. Dawid Winiarski po szybkim wznowieniu gry przez bramkarza i akcji indywidualnej.