Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

8 maj

Rozgrywki Żaków

Rozgrywki Żaków

II kolejka ligi żaków w grupie A za nami. 7 maja na boiskach przy ul . Skrzydlatej młodzi piłkarze Olimpii rocznika 2009 rozegrali kolejną kolejkę w lidze żaków.

W ramach grupy A naszymi przeciwnikami były drużyny ESP Elbląg oraz Concordii Elbląg

Grając systemem turniejowym, każdy z każdym, rozegranych zostało 6 spotkań. Licznie zgromadzeni kibice zobaczyli wiele wspaniałych akcji, grad bramek i przede wszystkim zaangażowanie ("zostawię serce na boisk" słowa Igora przed druga połową meczu z Concordią:)) i radość z gry młodych chłopców!

Trzeba przyznać, że ta kolejka dla zółto-biało-niebieskich była bardzo udana. Olimpia I odnotowała komplet zwycięstw, wygrywając 6-1 z Concordią, 6-0 z drużyną ESP oraz pokonując w bratobójczym pojedynku drużynę Olimpii II 3-2. O tym jak wyrównany i zacięty był to pojedynek świadczy wynik do przerwy, 2-0 dla ... Olimpii II. Ta porażka, jak się okazała, była jedyna tego dnia poniesiona przez Olimpijczyków, gdyż w kolejnych meczach Olimpia II kolejno wygrała z ESP 7-1 oraz Concordia 2-0.

Dla Wszystkich należą się wielkie BRAWA!

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Jakub Zieliński za bramkę zdobytą strzałem z półwoleja w samo okienko, która uwieńczyła składną akcję całej drużyny, Oskar Banasik również za cudowną bramkę, piłka wpadła do bramki po odbiciu się od dwóch słupków, Franek Śluzik za niezliczoną ilość wybronionych sytuacji oraz Tomasz Łada, który strzelił najwięcej bramek, a dodać trzeba że był to jego pierwszy występ!

Skład Olimpii

(górny rząd od lewej)

Nikodem Michalski, Tymon Woliński, Mateusz Deptuła, Igor Trębacz, Franek Ujazda, Oskar Banasik, Franek Śluzik, Tomek Łada, Dominik Łada,

(dolny od lewej)

Marcel Klimowski, Piotr Grzegorek, Olek Stolarski, Kacper Rakoczy, Olivier Sokołowski, Czesiek Żołędzieski, Mateusz Miałdun, Kuba Zieliński, Igor Piotrowski.

Kolejna kolejka ligowa 14 maja! ZAPRASZAMY!