Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

30 kwiecień

Zwycięstwo w Ostródzie

Zwycięstwo w Ostródzie

Juniorzy Młodsi Olimpii Elbląg są na półmetku rozgrywek Ekstraklasy B1 Juniora Młodszego. W minionym tygodniu rozegrali 7. kolejkę z drużyną AP Ostróda, którą pokonali 2:3.

Ponownie mecz w większej części przebiegał pod dyktando zawodników Olimpii mimo to brakowało skuteczności. Rezultatem szybkich akcji żółto-biało-niebieskich była bramka zdobyta w 9 min. przez Remigiusza Misztala po podaniu Mariusza Bucio. W 24 min. bramkę do szatni zdobywa Sebastian Milanowski z zagania Misztala. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:2. W drugiej połowie zawodnicy AP pokazali agresywniejszą grę czego efektem w 63 min. była bramka kontaktowa, co pozwoliło uwierzyć zawodnikom z Ostródy na zmianę wyniku. Natomiast w odpowiedzi Bucio z około 25 metra uderzył piłkę, która wpada za kołnierz bramkarza AP i Olimpia prowadziła 1:3. Drużyna z Ostródy nie odpuszczała do końca meczu i w doliczonym czasie drugiej połowystrzela bramkę na 2:3. Wynik nie ulega zmianie.

AP Ostróda – Olimpia Elbląg 2:3

Olimpia Elbląg (U-17): Prociw, Mazurek (C), Bloch, Wierzba, Nestorowicz, Krasa, Milanowski (46’ Tomaszewski), Misztal, Bucio, Kulesz (60’ Olewnik), Bonin (73’ Kondratowicz). Rezerwa: Szafek, Ziewiec, Komoń, Kwiatkowski.
Bramki: 9’ Misztal (asysta: Bucio), 24’ Milanowski (asysta: Misztal), 68’ Bucio.