Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

24 kwiecień

Hurtownia Kinga z Olimpią

Hurtownia Kinga z Olimpią

Z wielką przyjemnością prezentujemy kolejnego sponsora Olimpii Elbląg. Dołączyła do nas Hurtownia Warzyw i Owoców Kinga.

Sponsorem Olimpii Elbląg zaostała Hurtownia Warzyw i Owoców Kinga. To ta firma dbać będzie między innymi o dostarczanie owoców dla zawodników pierwszej drużyny przed każdym meczem ligowym.

Asortyment Hurtowni Kinga to przede wszystkim pewne źródła, bieżące dostawy, co gwarantuje jakość świeżość towaru, który znajdziecie w hurtowni. Konkurencyjne ceny, duży wybór niezbędnych artykułów, miła obsługa która doradzi i dzięki której sprawnie każdy klient dokona zakupów - to atuty jakie wyróżniają nowego sponsora Olimpii Elbląg.

Pomieszczenie, w których magazynowane są produkty to gwarancja najwyższej jakości i dobrego przechowania. Wszyscy pracownicy hurtowni starają się, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany po wizycie w hurtowni Kinga. Zaangażowanie, poświecenie oraz chęć zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb klientów jest skutkiem długoletniego istnienia firmy oraz zainteresowania i zadowolenia klientów.

Produkty, które można nabyć w Hurtowni Warzyw i Owoców Kinga to warzywa i owoce rodzimej produkcji oraz importowane. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz świeżość oferowanych przez nas produktów.

W ofercie naszej firmy posiadamy:

- ananas, avocado
- banany, bakłażany, buraki, brokuły
- cebula, cytryna, cukinia, czosnek
- fasola szparagowa
- grapefruity
- kalafior, koper
- limonka
- melony
- ogórki
- papryka, pomidory, pietruszka
- pomarańcze
- sałata, seler, szparagi
- winogrona
- ziemniaki

i wiele innych..

Przy zakupach hurtowych, dowóz do klienta gratis.

Olimpia Elbląg poleca wszystkim korzystanie z usług Hurtowni Warzyw i Owoców Kinga. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową Hurtownia Warzyw i Owoców Kinga