Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

16 kwiecień

Olimpia zmierzy się z ŁKSem Łódź

Olimpia zmierzy się z ŁKSem Łódź

To spotkanie od dawna zapowiadało się niezwykle interesująco. Obecnie emocje są jeszcze większe. Obie drużyny dzielą 4 punkty. ŁKS w tabeli zajmuje 4 miejsce, a Olimpia jest 5. Punktowo 43 do 39. Ewentualne zwycięstwo przy Agrykola 8 pozwoli żółto-biało-niebieskim zbliżyć się na krok do pretendentów do awansu na zaplecze Ekstraklasy.

Przypomnijmy, Olimpia już raz pokonała ŁKS. Miało to miejsce 23 września. Wtedy to po trafieniach Mateusza Szmydta i Antona Kolosova wygraliśmy 2:1. Kibice Olimpii nie mieliby nic przeciwko gdyby taki scenariusz powtórzył się już w najbliższą sobotę. Pierwszy gwizdek w meczu Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź w sobotę 21 kwietnia o godzinie 16:00.

Piłkarze Olimpii Elbląg przy Agrykola 8 liczą na doping swoich kibiców. O tym jak jest on istotny przekonaliśmy się w Łodzi: - Na stadionie w przeważającej większości byli sympatycy ŁKSu, ale my widzieliśmy z boiska grupę naszych kibiców. - mówi Anton Kolosov. - Czuliśmy, że są z nami i bardzo cieszyliśmy się, że możemy strzelać bramki i wygrywać, nawet tak trudne mecze – właśnie dla kibiców Olimpii. - dodaje Kolosov.

Podczas tego spotkania także sektor kibiców gości nie będzie pusty. Na Agrykola 8 przyjedzie 300 kibiców ŁKSu Łódź. Dlatego też wejście na stadion dla kibiców Olimpii możliwe będzie jedynie od ul. Agrykola. Zapowiada się ciekawe widowisko.

Poniżej informacje dotyczące sprzedaży biletów na spotkanie Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź:

Wtorek → 10:00 – 16:00 w Biurze Klubu przy Agrykola 8
Środa → 10:00 – 16:00 w Biurze Klubu przy Agrykola 8 i od 16:30 do 19:00 w Biurze Akademii przy Moniuszki
Czwartek → 10:00 – 16:00 w Biurze Klubu przy Agrykola 8 i od 16:30 do 19:00 w Biurze Akademii przy Moniuszki
Piątek → 10:00 – 16:00 w Biurze Klubu przy Agrykola 8 i od 16:30 do 19:00 w Biurze Akademii przy Moniuszki, a także od 17:00 do 20:00 w salonie NC+ w CH Ogrody

Cały czas możliwe jest również kupowanie biletów przez internet. Wystarczy wejść na stronę internetową www.bilet.pax.pl w zakładkę piłka nożna i wybrać mecz Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź.

Poniżej ceny biletów na mecz Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź.
Bilety w przedsprzedaży:
TRYBUNA A – 15 zł
ŁUK – 10 zł
VIP – 50 zł

W dniu meczu:
TRYBUNA A - 20 zł
ŁUK - 15 zł
VIP - 100 zł

Telewizyjną relację w systemie ppv z meczu przeprowadzi także Telewizja Olimpia Elbląg. Koszt transmisji 15 zł.

Kibicom przypominamy, że mecze Olimpii Elbląg są imprezami masowymi. Aby wejść na teren imprezy masowej należy okazać dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Bezwzględnie należy przestrzegać Regulaminu Imprezy Masowej. Zabronione jest wnoszenie na teren imprezy materiałów niebezpiecznych. Informujemy także, że nie ma możliwości wjazdu na teren imprezy masowej na rowerach czy hulajnogach. Zachęcamy do spacerów na stadion lub korzystania z komunikacji miejskiej. Osoby przyjeżdżające samochodem mogą zostawić auto na parkingu przy cmentarzu Agrykola.