Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

10 kwiecień

Derby na remis

Derby na remis

W minioną niedzielę drużyna Olimpii rocznika 2002 rozegrała kolejne spotka nie w Ekstraklasie Juniorów Młodszych. Tym razem przeciwnikiem żółto - biało -niebieskich był lokalny rywal - Concordia Elbląg.

Nasza drużyna przystąpiła do spotkania bardzo zmotywowana po wysokim zwycięstwie w poprzedniej kolejce nas AP Ostróda. W pierwszej połowie mimo optycznej przewagi naszego zespołu kibice nie obejrzeli bramek. W drugiej części spotkania gra się zaostrzyła i zespół Concordii kończył spotkanie w ,,dziesiątkę'' , a mimo to po stałym fragmencie gry zdołał objąć prowadzenie. Drużyna Olimpii starał się odrobić straty, lecz nie mogła znaleźć sposobu na defensywną grę Concordii. Na szczęście po rzucie karnym podyktowanym w końcówce spotkania za zagranie ręką Mateusz Siwko doprowadził do wyrównania i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Kolejne spotkanie Olimpia 2002 rozegra w niedzielę o godzinie 12.00 a jej przeciwnikiem będzie Rona Ełk.

Skład Olimpii:
Kapłon, Gruz(70'Siwiak), Brzozowski, Kazimierowski, Biel, Kukałowicz(65' Junik),Rogowski, Mazurek (70' Szydlik),Choma (41' Kottlenga), Mączkowski (41' Siwko),Hawryszko (72' Klim). Rezerwowy bramkarz: Wojciech Prokop