Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

8 kwiecień

Wysokie zwycięstwo Olimpii

Wysokie zwycięstwo Olimpii

W drugim meczu rundy wiosennej to drużyna Olimpii Elbląg rocznik 2005 odniosła wysokie zwycięstwo nad rówieśnikami z Motoru Lubawa.

Przyjezdni już od początku meczu musieli pogodzić się z faktem, że wrócą do domu bez punktów. Goście nie mieli argumentów w postaci umiejętności, żeby zbytnio zagrozić naszej drużynie. Mecz od samego początku był pod naszą całkowitą kontrolą i tylko dzięki temu, że jeszcze nie jesteśmy w najlepszej formie wynik spotkania nie był dwucyfrowy. Gra praktycznie przez cały mecz toczyła się na połowie przeciwnika, który ograniczał się właściwie tylko do wybijania piłek jak najdalej od własnej bramki i gdyby żółto-biało-niebiescy wydatnie nie pomogli zawodnikom Motoru to przyjezdni bramki sami by nie strzelił.

Gole w meczu, który odbył się w sobotę 7 kwietnia zdobyli: Szymon Grączewski 2, Kordian Stolarowicz, Tomek Łoś, Kuba Błaszczyk, Szymon Szopiński i Filip Sokół.

Skład: Damian Kowalczyk, Filip Kasprzykowski, Artur Łąpieś, Tomek Łoś, Karol Ornoch, Bartek Leszczyński, Filip Sokół, Kordian Stolarowicz, Szymon Grączewski. Po przerwie zagrali również: Kuba Ziółkowski, Mikołaj Sanocki, Krzysztof Rokita, Marek Mostowiec, Szymon Szopiński, Kuba Błaszcyk.

Olimpia - Motor Lubawa 7:1 (2:0)