Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

6 kwiecień

Kolejny tydzień zmagań Olimpijskiej młodzieży

Kolejny tydzień zmagań Olimpijskiej młodzieży

Prezentujemy weekendowy rozkład meczów młodzieży z Akademia Olimpia Elbląg.

JUNIOR U-19

Drużyna prowadzona przez Włodka OBRĘBSKIEGO dopiero rozpoczyna rywalizację w Lidze Wojewódzkiej Juniora Starszego. Po rundzie jesiennej mają tyle samo punktów co ich rywal (Drwęca NML) i zajmują z nim pierwsze miejsce w tabeli. Więc gra będzie toczyła się o prymat w tej lidze, który daje prawo gry o awans w barażach do CLJ U-19. W tym reku jest reforma CLJ U-19 z dwóch lig centralnych (32 zespołów) tworzona będzie jedna (16 drużynowa) więc spadek będzie bardzo liczny , a o awans będzie trzeba rozegrać podwójne baraże.
Mecz w niedzielę o 16.00 na Skrzydlatej


JUNIOR MŁODSZY U 17

W tych rozgrywkach na najwyższym szczeblu w Województwie w tzw. Ekstraklasie, w której jest 8 zespołów, aż dwa to drużyny ZKS OLIMPII ELBLĄG. Rocznik 2001 gra jako ZKS Olimpia Elbląg, a ZKS II Olimpia Elbląg reprezentują zawodnicy rocznika 2002. Po 3 kolejka sytuacja wygląda następująco:

W niedzielę o godz. 14.00 na boisku przy ul. Skrzydlatej zmierzy się nasz zespół składający się z zawodników rocznika 2001 z NAKI OLSZTYN czyli również mecz o prymat w rozgrywkach tej kategorii wiekowej w Ekstraklasie. Zwycięstwo w tej lidze daje możliwość gry w barażach o CLJ U-17, którą niestety ostatnio przegraliśmy z ŁKS ŁÓDŹ. Drużyna z Olsztyna to spadkowicz z CLJ, który chce wrócić na wyższy poziom rozgrywek, więc mecz zapowiada się bardzo ciekawie.
Rocznik 2002 czyli druga nasza drużyna w Ekstraklasie WMZPN zmierzy się w derbach naszego miasta z CONCORDIĄ ELBLĄG o godz. 18.00 również na boisku przy ul. Skrzydlatej.

TRAMPKARZ U-15

Roczniki 2003 i 2004 to grupy, które rywalizują w tej kategorii wiekowej. Mamy tu 2 drużyny jedna walczy w rozgrywkach centralnych w CLJ U-15 i całkiem dobrze próbuje walczyć z najlepszymi w Polsce. 2 zwycięstwa i 2 porażki plasują nas w połowie tabeli po 4 kolejkach.Druga nasza drużyna w tej kategorii wiekowej podejmie w niedziele o godz. 12.00 zespół NAKI OLSZTYN na kompleksie piłkarskim przy ul. Skrzydlatej.

MŁODZIK

W rozgrywkach w tej kategorii wiekowej posiadamy 3 drużyny. Jedna gra w Ekstraklasie WMZPN. W pierwszej kolejce wygrała z CONCORDIĄ ELBLĄG 1-0, a w sobotę o godz. 13.00 na Skrzydlatej zmierzy się z rówieśnikami z MOTORU LUBAWA. Natomiast 2 kolejne drużyny, które grają w I lidze WMZPN dziś o 17.00 zagrają na wyjazdach w Kadynach i Pasłęku.

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA NASZYM DRUŻYNOM MŁODZIEŻOWYM.