Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

30 marzec

Skład Olimpii na mecz ze Stalą

Skład Olimpii na mecz ze Stalą

Dzisiaj o godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie Stali Stalowej Woli z Olimpią Elbląg. Znamy skład żółto-biało-niebieskich.

“Zwycięskiego składu się nie zmienia” - stara piłkarska maksyma miałaby potwierdzenie w zestawieniu Olimpii przed najbliższym meczem, ale życie kreśli różne scenariusze i z powodu kontuzji w spotkaniu nie wystąpi Radosław Stępień. Pod koniec czwartkowego treningu na stadionie przy Moniuszki, Radek nieszczęśliwie ułożył stopę i uszkodził staw skokowy . Na ile groźna to kontuzja dowiemy się w przyszłym tygodniu. 

W związku z absencją Stępnia w wyjściowym składzie pojawi się Michał Ressel. Na pozostałych pozycjach wystąpią ci sami zawodnicy co w Koszalinie.
Olimpia rozpocznie mecz w składzie: Daniel - Balewski, Lewandowski, Wenger, Filipczyk - Lisiecki, Ressel, Niburski, Bojas, Szołtys - Kurbiel.
Na ławce rezerwowych pozostają: Tułowiecki, Korkliniewski, Danowski, Szmydt, Kolosov, Kop-Ostrowski.
Transmisję meczu przeprowadzi TV Olimpia Elbląg w systemie ppv (pay-per-view). Link do transmisji - tutaj.