Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

27 marzec

Zwycięstwo Juniorów Młodszych

Zwycięstwo Juniorów Młodszych

Po efektownej wygranej, w pierwszej kolejce - Juniorów Młodszych Olimpii Elbląg 6:0 z Concordią przyszedł czas na mecz z Roną Ełk.

Mecz na trudnym terenie Olimpia zaczęła od błędu indywidualnego i w 3 min. sędzia podyktował rzut karny dla Rony. Zrobiło się 1:0. Nasza drużyna konsekwentnie realizuje założony plan, zaczęła grać szybciej i skuteczniej. Szybkie rozegranie w środku pola, dokładne przekazywanie piłki na skrzydła (wyróżniał się Mariusz Bucio i Sebastian Kulesz w tym fragmencie gry) szybkie rajdy zaowocowały wyrównaniem. W 35 min. wynik brzmiał 1:1. Olimpia zaczęła wykorzystywać przewagę i zaskoczenie zawodników z Ełku. Po dwóch strzałach z 16 metra Mariusza Bucio zrobiło się 1:3 (przy pierwszej bramce dokładne dośrodkowywał Klaudiusz Krasa).

Druga połowa zaczyna się od szybkich ataków skrzydłami i dobrej pracy środkowych zawodników, w rezultacie w 45 min. szybki atak skrzydłem Kulesza zakończył się celnym główkowaniem Norberta Nestorowicz – Olimpia prowadziła1:4. Jednak Rona nie poddała się i w 60 min. odpowiada bramką. W odpowiedzi szybka konta Olimpii koronkowa akcja (zagranie Sebastiana Milanowskiego do Nestorowicza) zakończona uderzeniem w długi róg bramki. Zrobiło się 2:5. I takim wynikiem kończy się mecz 2. kolejki.

Olimpia Elbląg (U-17): Szafek (70’ Prociw) - Olewnik (46’ Ziewiec), Bloch, Mazurek (C), Czubak (55’ Kondratowicz) - Krasa, Milanowski, Bucio - Nestorowicz, Kulesz (60’ Misztal), Tomaszewski.
Bramki: 35’ Kulesz (asysta Bucio), 37’ Bucio (asysta Krasa), 38’ Bucio, 46’ Nestorowicz (asysta Kulesz), 61’ Nestorowicz (asysta Milanowski).
Kartki żółte: 3 (45’ Krasa, 75’ Bucio, 78’ Nestorowicz)
Kartki czerwone: 0

Oddane strzały na bramkę Rony 17, w tym 11 celnych.