Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

26 marzec

III miejsce Olimpii w Naki Cup

III miejsce Olimpii w Naki Cup

Dobry występ zaliczyła drużyna Olimpii Elbląg rocznik 2005 w Międzynarodowym turnieju Naki Cup w Olsztynie. Żółto-biało-niebiescy zajęli tam III miejsce przegrywając tylko jeden mecz w turnieju, po rzutach karnych (półfinał z Baltiką Kaliningrad).

W całym turnieju Olimpii nie straciła bramki z gry co cieszy bowiem widać postęp w grze obronnej zespołu. Mimo to niedosyt pozostał, gdyż w każdym meczu turnieju Olimpia była zespołem dominującym, mającym kontrolę nad przebiegiem wydarzeń, grającym zawsze o zwycięstwo w regulaminowym czasie gry oraz dlatego, że zwycięzcę turnieju nasi zawodnicy pokonali w grupie.

Największym rozczarowaniem był mecz z Baltiką Kaliningrad. Zespół z Rosji od początku grał na remis, aby szukać szczęścia w rzutach karnych – bo te to przecież loteria. Tak się właśnie stało i dlatego Olimpii nie wygrała całych zawodów.

Młodym piłkarzom Olimpii należą się słowa uznania i gratulacje, a rodzicom podziękowania za obecność i trzymanie kciuków.

W turnieju Olimpia Elbląg grała w składzie: Damian Kowalczyk, Maciek Pawełoszek, Artur Łąpieś, Paweł Pytelewski, Karol Ornoch, Bartek Leszczyński, Filip Kasprzykowski, Kuba Ziółkowski, Tomek Łoś, Mikołaj Sanocki, Denis Van Ieperen, Szymon Szopiński, Szymon Grączewski, Filip Sokół, Kordian Stolarowicz, Wojtek Stróżewski.

Wyniki:
Olimpia Elbląg- Concordia Elbląg 2:0 (Szymon Grączewski, Wojtek Stróżewski a. Kordian Stolarowicz)

Olimpia Elbląg-Junosc Mohielew 2:0 (Bartek Leszczyński a. Szymon Grączewski, Tomek Łoś a. Szymon Grączewski)

Olimpia Elbląg- AS Olsztyn II 3:0 (Szymon Grączewski a. Artur Łąpieś, Filip Sokół a. Szymon Grączewski, Szymon Szopiński a. Artur Łąpieś)

Olimpia Elbląg- Champion Warszawa 2:0 (Wojtek Stróżewski, Szymon Grączewski a. Kordian Stolarowicz)

Olimpia Elbląg- Naki Olsztyn II 1:0 (Szymon Grączewski)

Olimpia Elbląg- Dinamo Riga 3:0 (Wojtek Strózewski 2 a. Szymon Grączewski, a. Filip Sokół, Filip[ Sokół a. Wojtek Stróżewski)

1/4 Olimpia Elbląg - Legionowia Legionowo 0:0 k. 1:0

1/2 Olimpia Elbląg - Baltika Kaliningrad 0:0 k. 2:3

III miejsce Olimpia Elbląg - Gedania Gdańsk 1:0 (Kuba Ziółkowski)