Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

4 marzec

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"

Ten ogólnopolski Bieg po raz drugi odbył się w Elblągu. Elblążanie chcący uczcić pamięć Żołnierzy Niezłomnych pobiegli 4 marca w Bażantarni na dystansie przełajowym - 5 kilometrów i w symbolicznym biegu na 1963 metry (1963, to rok zamordowania ostatniego Żołnierza Wyklętego).

W ubiegłym roku nasz elbląski Bieg Tropem Wilczym łączył się z inauguracją Roku Generała Nieczuja-Ostrowskiego, w tym roku uczestnicy pobiegli w roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. To dla wszystkich uczestników ważny wymiar, bo Żołnierze Wyklęci, to pokolenie ukształtowane przez odrodzoną Rzeczpospolitą.

Kibice Olimpii Elbląg również wzięli udziałw biegu. Łącznie 10 osób, które - mimo ciężkich warunków - pobiegły na dystancie 5 km.

Serdecznie namawiamy wszystkich kibiców do biegania w żólto-biało-niebieskich barwach. To świetna okazja do godnego reprezentowania Klubu i Miasta.