Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

10 styczeń

Trening dla WOŚPu

Trening dla WOŚPu

Michał Ressel i Tomasz Lewandowski piłkarze drugoligowej ZKS Olimpii Elbląg przeprowadzili pokazowy trening dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 19. Dzieci, aby uczestniczyć w treningu wrzucały do puszki WOŚP drobne kwoty.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – powiedziała Edyta Pietroń, nauczyciel SP 19 i Koordynator Sztabiku WOŚP przy SP19 – chęć uczestniczenia w treningu wyraziło ponad 40 uczniów. Musieliśmy podzielić chętnych na dwie grupy, aby piłkarze mogli przeprowadzić zajęcia – dodała Edyta Pietroń.

Trening przeprowadzony przez zawodników dostosowany był do wieku uczniów. Nie zabrakło zajęć z piłką, ćwiczeń sprawnościowych i drobnych elementów rywalizacji sportowej. Najważniejsza była dobra zabawa!

Takie treningi to dla nas sama przyjemność – powiedzieli piłkarze ZKS Olimpia Elbląg. Mamy nadzieję, że udało nam się zaszczepić w tych dzieciakach miłość do futbolu i kto wie, może w przyszłości będą oni reprezentowali barwy Olimpii.

Klub przekazał także Szkole gadżety Olimpii Elbląg na licytację i loterię fantową, która odbędzie się w SP 19 w niedzielę 14.01.2018.