Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

1 listopad

Mecz Olimpia - Siarka w PPV

Mecz Olimpia - Siarka w PPV

Kolejne emocje 2 ligowe. W najbliższą niedzielę na stadionie przy Agrykola 8, Olimpia Elbląg zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg.

W najbliższą niedzielę 05.11. o godzinie 13:00 na Stadionie przy Agrykola 8 w Elblągu, Olimpia Elbląg zagra z Siarką Tarnobrzeg.

Mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Na boisku spotkają się zespoły, które będą miały o co walczyć. Olimpia Elbląg będzie starała się zdobyć o komplet punktów i zrehabilitować się za ostatnią porażkę u siebie z Radomiakiem. Z kolei Siarka Tarnobrzeg potrzebuje punktów, aby nie tracić dystansu do czwartej pozycji w tabeli 2 ligi.

Już w niedzielę oba zespoły zmierzą się ze sobą. Alternatywą dla każdego kibica, który nie może meczu obejrzeć na żywo, na stadionie, jest relacja telewizyjna przygotowana przed TV Olimpia Elbląg.

Relacja odbędzie się w systemie ppv (pay-per-view). Koszt 10 złotych. Zachęcamy do wykupienia dostępu już dzisiaj. Ilość miejsc jest ograniczona.
Dostęp można wykupić za pośrednictwem PayPal i PayU. Zakup kodu jest bardzo prostu, zajmuje dosłownie chwilę!
Zachęcamy!

Link: http://zksolimpia.ppv-stream.pl

Mecz obejrzysz tutaj: kliknij