Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

24 październik

Zapaśniczy memoriał

Zapaśniczy memoriał

W minioną niedzielę odbył się XXXI Memoriał im. Tadeusza Jaworskiego i Wiesława Tańczyna w Zapasach Styl Klasyczny organizowany przez Olimpię Elbląg.

W zawodach udział wzięło 78 chłopców i 9 dziewcząt w wieku 7 – 11 lat, z 12 klubów woj. warmińsko – mazurskiego i pomorskiego. Zawody stały na dobrym poziomie, wiele walk było bardzo emocjonujących.

Występ zapaśników Olimpii Elbląg można zaliczyć do udanych. Srebrne medale w swoich kategoriach wagowych wywalczyli: Maximilian Mc Gowan, Piotr Siemiona, Janek Szyszko i Gabriel Kowalski. Brązowe medale zdobyli: Hubert Borawski, Adrian Kowalski, Aleksander Braczkowski i Hania Wachniewska – Zapała. W klasyfikacji drużynowej ZKS Olimpia Elbląg zajęła 5 miejsce.
Trenerami elbląskich zapaśników są: Krzysztof Wróblewski i Grzegorz Jaworski.

Organizatorzy pragną podziękować Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportowemu i Departamentowi Edukacji i Sportu Urzędu Miasta w Elblągu za pomoc w organizacji Memoriału.

Sponsorzy imprezy:
Molluscoo – kosmetyki
P.H.U. „El – Centro”
GPPR GLASS
Serwis opon „Rynkiewicz”