Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

4 październik

Mecz Olimpia Elbląg - Warta Poznań w ppv (video)

Mecz Olimpia Elbląg - Warta Poznań w ppv (video)

W najbliższą sobotę 7.10. o godzinie 16:00 na Stadionie przy Agrykola 8 drugoligowa Olimpia Elbląg zmierzy się z liderem rozgrywek Wartą Poznań.

Mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Na boisko spotkają się zespoły, które w ostatnich dwóch meczach z trudnymi rywalami zdobyły:

- Olimpia 6 punktów (zwycięstwa nad ŁKS Łódź i GKS Bełchatów)
- Warta 4 punkty (zwycięstwo ze Zniczem Pruszków i remis z ŁKS Łódź)

Już w sobotę oba zespoły zmierzą się ze sobą. Faworytem spotkania jest oczywiście rewelacyjnie grająca w tym sezonie Warta Poznań. Olimpia znów spróbuje pokusić się o niespodziankę.
Alternatywą dla każdego kibica, który nie może meczu obejrzeć na żywo, na stadionie, jest relacja telewizyjna przygotowana przed TV Olimpia Elbląg.Relacja odbędzie się w systemie ppv (pay-per-view). Koszt 10 złotych. Zachęcamy do wykupienia dostępu już dzisiaj. Ilość miejsc jest ograniczona.

Mecz Olimpia Elbląg - Warta Poznań