Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

25 lipiec

Karnety na Olimpię

Karnety na Olimpię

Cały czas trwa sprzedaż karnetów na mecze 2 ligi ZKS Olimpia Elbląg w sezonie 2017/2018. Karnety nabywać można już tylko do soboty 29 lipca. Pierwszy mecz sezonu w niedzielę 30 lipca o 17:00 przy Agrykola 8.

Karnet to nie tylko wygoda, ale i oszczędność. Za 10 meczów w rundzie jesiennej kibic zapłaci jedynie 80 złotych na Trybunę A (wychodzi 8 złotych za bilet). Na Trybunę Łuk jest jeszcze taniej. 10 meczów to koszt 40 złotych (4 zł za bilet!). Trybuna VIP to wydatek 250 złotych.

Karnety sprzedawane są w:
- Biurze Klubu (Hotel Atletikon) – codziennie od 10:00 do 15:00, w środy i czwartki do 18:00
- Sklepie Kibiców: Olimpijczyk, który mieści się przy ul. Słonecznej, codziennie od 11:00 do 17:00.
Karnety i bilety sprzedawane będą także podczas przedsezonowej prezentacji Olimpii Elbląg. Prezentacja odbędzie się na scenie pod Katedrą na Starym Mieście w sobotę 28 lipca o godzinie 17:00. Sprzedaż rozpocznie się już o 16:30.

Istnieje również możliwość kupowania wejściówek na mecze Olimpii Elbląg przez internet. Wystarczy zalogować się na stronie http://www.bilet.pax.pl i wybrać zakładkę piłka nożna, a następnie znaleźć mecz Olimpii Elbląg.

Mamy także konkurs i nagrodę dla wszystkich kibiców, którzy kupią karnet. Wśród naszych karnetowiczów wylosowany zostanie jeden szczęśliwiec, który otrzyma koszulkę meczową Dawida Kubowicza (nr 23). Były zawodnik i kapitan żółto-biało-niebieskich chciałby w ten sposób podziękować naszym wspaniałym kibicom za doping w każdym meczu!

Pierwsze spotkanie w nowym sezonie już w najbliższą niedzielę o 17:00!