Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

14 lipiec

Młody obrońca w Olimpii Elbląg

Młody obrońca w Olimpii Elbląg

Szymon Klepacki rocznik 1998 został pozyskany przez występującą w 2 lidze, Olimpię Elbląg. Klepacki to obrońca, który w minionych sezonach występował m.in. w Koronie II Kielce.

Klepacki pozyskany został do żółto-biało-niebieskich na zasadzie transferu definitywnego. Zawodnik podpisał dwuletni kontrakt.

Szymon Klepacki w Elblągu przebywał na testach od 2 lipca. Wystąpił w trzech grach kontrolnych. Młody obrońca ma szansę zadebiutować w oficjalnym meczu ZKS Olimpia Elbląg już w najbliższą sobotę, w spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski. Przypomnijmy, Olimpia na wyjeździe zmierzy się z Ruchem Zdzieszowice. Początek meczu 15 lipca o 17:00.

Szymon Klepacki to czwarty zawodnik, który dołączył do Olimpii przed sezonem 2017/2018. Wcześniej z Olimpią związali się Tomasz Lewandowski, Mateusz Szmydt i Michał Kiełtyka.