Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

13 lipiec

Czas na Puchar Polski

Czas na Puchar Polski

Już w sobotę 15 lipca ZKS Olimpia Elbląg rozpocznie zmagania w rundzie wstępnej rozgrywek o Puchar Polski. Rywalem żółto-biało-niebieskich będzie Ruch Zdzieszowice.

 

Olimpia przygotowuje się do zbliżającego się sezonu w 2 lidze. We wczorajszym sparingu ZKS Olimpia Elbląg pokonała Wierzycę Pelplin 3:1. Dla elblążan strzelali Anton Kolosov i Damian Szuprytowski, trzeci gol padł po trafieniu samobójczym. 

Nasi pucharowi przeciwnicy, także grali. Ulegli w meczu kontrolnym spadkowiczowi z NICE 1 Ligii – MKS Kluczbork 1:0.
Potyczka pomiędzy Ruchem, a Olimpia będzie po raz pierwszy w historiach obydwu klubów. Ruch Zdzieszowice na co dzień gra w III lidze grupie III. W poprzednim sezonie rywalizował z GKS Jastrzębie o awans do II Ligii. GKS wyszedł z potyczki zwycięsko choć walka trwała do samego końca ligi.
ZKS Olimpię Elbląg w meczu z Ruchem, wszystko na to wskazuje, wspierać będą kibice żółto-biało-niebieskich. Sympatycy Olimpii wybierają się w długa podróż, aby zobaczyć Olimpię w pierwszym meczu o stawkę.
Mecz Pucharu Polski odbędzie się 15.07.2017 o godz. 17:00 w Zdzieszowicach. Jeżeli Olimpia Elbląg pokona w sobotę rywala z Zdzieszowic następnym przeciwnikiem będzie zwycięzca z pary Zagłębie II Lubin – Gryf Wejherowo.
Spotkanie pokaże live TV Olimpia Elbląg na kanale TVOlimpiaElbląg na youtube.