Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

21 luty

Kurs i wolontariat

Kurs i wolontariat

ZKS Olimpia Elbląg organizuje kurs Stewardingu i kurs Służby Informacyjnej. Zachęca także wszystkich do pomocy, na zasadzie wolontariatu w organizacji Turnieju eliminacyjnegi do ME UEFA Futsal.

ZKS Olimpia Elbląg, w związku z organizacją Turnieju Eliminacyjnego UEFA Futsal Euro w dniach 08.04.-11.04 oraz startującą rundą rewanżową rozgrywek 2 ligi PZPN organizuje Kurs STEWARDINGU i Kurs Służby Informacyjnej.

Kurs odbędzie się w dniach od poniedziałku 06.03. do czwartku 09.03. w godzinach od 16:00 do 21:00.
Wymogi jakie trzeba spełniać, aby wziąć udział w szkoleniu:
- ukończenie 18 lat
- niekaralność
Spotkanie informacyjne dla chętnych, odbędzie się w czwartek 23.02. o godzinie 19:00 w HWS przy Al. Grunwaldzkiej 135. Wszystkie szczegóły dotyczące Kursu przedstawione zostaną na spotkaniu.


Chcesz zobaczyć z bliska mecze Reprezentacji Polski w Futsalu? Chcesz pomagać Mistrzom Europy w Futsalu Reprezentacji Hiszpanii podczas ich pobytu w Elblągu? Chcesz uczestniczyć w organizacji naprawdę dużej, międzynarodowej imprezy?
ZKS Olimpia Elbląg poszukuje WOLONTARIUSZY do obsługi Turnieju Eliminacyjnego UEFA Futsal Euro w dniach 08.04.-11.04.2017.
Każda chętna osoba proszona jest o przybycie na spotkanie do hali HWS przy Al. Grunwaldzkiej 135, które odbędzie się w czwartek 23.02. o godzinie 18:00.
W Turnieju udział biorą reprezentacje: Polski, Hiszpanii, Serbii i Mołdawii. Szukamy WOLONTARIUSZY do pracy z każdą Reprezentacją.
Zgłoś się, przyjdź na spotkanie. Nawet jeśli nie jesteś fanem piłki nożnej. WOLONTARIAT pozwala przeżyć fają przygodę, zdobyć doświadczenie i poznać wielu ciekawych ludzi.