Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

12 styczeń

Juniorzy rozpoczęli przygotowania

Juniorzy rozpoczęli przygotowania

Juniorzy starsi i młodsi ZKS Olimpii Elbląg rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/17. 

Zaczęli od testów, potem przyjdzie czas ciężkie treningi, przeplatane meczami sparingowymi. To wszystko ma spowodować, że juniorzy starsi i juniorzy młodsi ZKS Olimpia Elbląg należycie przygotują się zmagań ligowych.


Testy szybkościowe z użyciem fotokomórek (7 powtórzeń po 30 metrów)
i wytrzymałościowe (bieganie w określonym tempie) wszystko pod okiem trenera Kamila Syroki, których zadaniem jest monitorowanie i sprawdzenie parametrów szybkościowych i wytrzymałościowych zawodników - tak blisko 50 osobowa grupa juniorów Olimpii Elbląg rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej. Juniorzy Starsi występują na co dzień w Lidze Wojewódzkiej A1, a młodsi w Lidze Wojewódzkiej B1.
Po zakończeniu testów rozpoczną się intensywne treningi i gry kontrolne (zaplanowanych jest po około 9 meczów na zespół).
W rundzie wiosennej trenerem juniorów starszych będzie Władysław Obrębski, natomiast juniorzy młodsi będą pracować Szymonem Wagą.