Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

Aktualności

Piłkarskie emocje ośmiolatków

30 grudzień

Gole, emocje i efektowne parady bramkarzy – tego nie brakowało w turnieju piłkarskim w Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu. Mali piłkarze mogli się sprawdzić na tle rówieśników, ale to nie wynik był najważniejszy tylko dobra zabawa.

4 czytaj więcej
Turnieje Akademii Olimpia Elbląg

29 grudzień

Grają praktycznie wszystekie roczniki! Na różnych halach w Elblagu, z różnymi przeciwnikami. Nie brakuje fantastycznych akcji i świetnych interwencji bramkarzy.

Podsumowanie roku 2016

22 grudzień

Małe kalendarium. Jaki to był rok dla ZKS Olimpia Elbląg!

Film podsumowujący rok 2016 (video)

22 grudzień

Wideo prezentujące wszystkie bramki ZKS Olimpii Elbląg w roku 2016 + wypowiedzi piłkarzy. Miłego oglądania!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

22 grudzień

Spokoju, szczęścia, rodzinnej atmosfery, odpoczynku od pędu i zgiełku. Spokojnych Świąt życzy cała ZKS Olimpia Elbląg!

Taki był rok Olimpii (październik, listopad, grudzień)

20 grudzień

Ostatnia część raportu - podsumowania roku 2016 w ZKS Olimpia Elbląg. Z czego zapamiętamy końcówkę roku? Zapraszamy do lektury.

Ferie z Olimpią

16 grudzień

Akademia Piłkarska ZKS Olimpia Elbląg zaprasza dzieci w wieku 7-9 i 10-12 lat do udziału w półzimowisku piłkarskim, które odbędzie się w terminie 23-27 styczeń 2017. Zajęcia odbywać się będą codziennie od godziny 8 do 15.

Dziennik Elbląski wybiera 10 najpopularniejszych sportowców 2016 roku

14 grudzień

Gazeta po raz jedenasty organizuje plebiscyt na 10. Najpopularniejszych Sportowców Dziennika Elbląskiego. Którzy sportowcy znajdą się w gronie laureatów za 2016 rok? To oczywiście zależy od Czytelników DE, którzy wybiorą laureatów głosując za pomocą sms-ów.

Adam Wolak odchodzi z Olimpii

13 grudzień

19-letni pomocnik Adam Wolak odchodzi z Olimpii Elbląg. Doszło zatem do pierwszej zmiany w elbląskim klubie w trwającym zimowym okienku transferowym.

Obszerne statystyki - II liga

9 grudzień

Za nami ruda jesienna + dwa mecze z wiosny II ligi. 90minut.pl jak zawsze przygotował ststystyczne zestawienie rozgrywek. Zachęcamy do lektury.

Cel Olimpii: minimum siódme miejsce

8 grudzień

Lider I ligi Chojniczanka Chojnice i ćwierćfinalista Pucharu Polski Bytovia Bytów – to dwa z ośmiu zespołów, z którymi Olimpia Elbląg rozegra mecze sparingowe w przerwie zimowej. Żółto-biało-niebiescy do treningów wrócą 5 stycznia.

Taki to był rok w Olimpii (lipiec, sierpień, wrzesień)

7 grudzień

Miesiące letnie w ZKS Olimpia Elbląg to przede wszystkim start rozgrywek II ligi. Co poza tym działo się w Olimpii? Przeczytajmy.

Podsumowanie zbiórki dla elbląskiego schroniska

7 grudzień

W trakcie ostatniego ligowego meczu z Polonią Bytom, a także przez ostatnie dwa tygodnie w sklepie "Olimpijczyk" kibice zbierali środki na rzecz elbląskiego schroniska dla zwierząt. Akcja zakończyła się powodzeniem. Znów kibice ZKS Olimpia Elbląg pomogli potrzebującym zwierzakom!

[PODSUMOWANIE] Tak wyglądała II-ligowa jesień

6 grudzień

Za nami runda jesienna rozgrywek II ligi. W ostatniej serii gier pozycję wicelidera zachował Radomiak Radom, który wygrał siódmy mecz z rzędu. W walce o awans liczą się przede wszystkim trzy ekipy, które znacząco uciekły reszcie stawki. Co zapamiętamy z jesieni?

Taki to był rok Olimpii (kwiecień, maj, czerwiec)

5 grudzień

Końcówka roku to odpowiedni czas na podsumowania i na przypomnienie minionych dwunastu miesięcy. Jaki to był rok dla Olimpii Elbląg? Dobry. Co się działo wokół Olimpii? Wiele. Tak można odpowiadać w skrócie. Zapraszamy do lektury.

Taki był rok Olimpii (styczeń, luty, marzec)

4 grudzień

Piłkarze Olimpii zakończyli już tegoroczne występy. Jaki to był rok dla klubu? Dobry. Co się działo wokół Olimpii? Wiele – można odpowiedzieć w skrócie. Obszerne podsumowanie znajdziecie w czteroodcinkowym raporcie. Dzisiaj pierwsza część na temat wydarzeń z pierwszego kwartału 71. roku istnienia Olimpii Elbląg.

Magazyn skrótów

4 grudzień

Skrót przygotowany przez portal Łączy Nas Piłka. Ostatnia kolejka w roku 2016 - II ligi.

Trener Boros na stażu w Legii Warszawa

1 grudzień

Przerwa w rozgrywkach II ligi, roztrenowanie pierwszego zespołu, a dla trenera ZKS Olimpia Elbląg Adama Borosa to czas stażu w Legii Warszawa.

Skrót meczu Olimpia Elbląg - Polonia Bytom (video)

28 listopad

Olimpia w ostatnim meczu roku 2016 wygrywa z Polonią Bytom 5:1. Zobaczcie skrót.

Okazałe zwycięstwo Olimpii na pożegnanie roku 2016 (video)

27 listopad

Po pierwszej połowie kibice Olimpii mogli drżeć o wynik. Po przerwie żółto-biało-niebiescy poprawili grę i strzelili pięć bramek. Polonię Bytom stać było tylko na doprowadzenie do remisu 1:1.  Dziesiątą bramkę w tym sezonie dla Olimpii strzelił Paweł Piceluk.  Oprócz niego gole dla gospodarzy strzelali: Radosław Stępień, Łukasz Pietroń, Jakub Bojas i Michał Bartkowski.